Mazda 3 , 2008 - zaseknute dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

asdasd123
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.09.2016 06:55
Zdieľať na Facebook

Mazda 3 , 2008 - zaseknute dvere

Príspevok od používateľa asdasd123 »

Ahojte, zasekli sa mi dvere od vodica na mazda 3, 2008.
Pri odchode z auta som nevedel zamknut auto, tak som sa vratil a vidim,ze dvere od vodica su otvorene. Nasledne som zasa otvoril dvere a zasa pokusil zavriet, dvere ako keby odskocili(ziaden extra buchot to nespravilo)... tak som ich otvoril a pozrel ,ze ci nahodou nebucham napr. do vysiaceho pasu alebo podobne... kedze som nic nevidel, zabuchol som este raz a to uz ich zavrelo bez problemov(bohuzial uz natrvalo). Ked som dosiel dalsi krat k autu, dvere sa mi uz otvorit nepodarilo :41c2: :41c2:

- Vonkajsia klucka je zaseknuta(nevytiahne sa ako na fungujucich)
- vnutorna klucka je volna (nema odpor ako ostatne, ale pri uplnom konci ako mozem vytocit klucku je tam slabsi odpor a mozem citit,ze to daco robi..)
- Kluc v zamku sa toci,automaticky otvori a zavrie ostatne dvere(teda neviem ci tie od vodica tiez...)
- Centralne zamykanie(tlacitko na dverach, kluc v zamku a aj dalkove) taktiez funguje, aspon sa daco zatrese v dverach.



Viete mi niekto poradit co robit, co by to mohlo byt?
Za kazdu radu dakuejm.
mlsking
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 13.08.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlsking »

Buď vyskocene, zlomené tiahlo alebo čo ti neprajem je že tvoj motorček už nevládze vykonať svoju drahú a tým pádom ostanú dvere zamknuté (stalo sa to aj mne a tiež cvakal aj kľúč sa otáčal aj ostatne dvere odomklo) chýbalo mu 3mm na otvorenie. Moja rada je zhod tapacir aspoň na ten kúsok aby si tam vopchal ruku a skús ho otvoriť zvnútra cez zámok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný