VW Passat 3C - Predná náprava, repas alebo nová?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a k tomu okoliu BA, tato firma je v Zlatych Klasoch, ostatne si najdes na nete, alebo mozno aj tu v inych temach... :4012:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Dnes som odtiaľ prišiel so zrepasovanými ramenami. Platil som 96 eur len za ramená, ako si mohol, scorpi, platiť 94 za celú nápravu?? 2x čap = 2x 30 eur. 2x silentblok = 2x 15 eur. 6 eur už neviem čo bolo. "Vytvrdenie" dvoch čapov, ktoré boli podľa nich OK mi nezarátali vôbec.
Mimochodom, tie ramená, čo som tam mal niečo cez dva roky a stáli 200 eur kus, boli značky Delphi, bodaj ich porantalo...
Na druhom voze mám originály ktoré som kupoval v roku 2001 a po 140 000km (z toho 130 000 so športovým podvozkom a po BA) im nie je absolútne nič.
Nabudúce repas, originál, alebo MOOG, nič iné.
Som zvedavý, ako dlho tieto repasované vydržia, na tom mojom "mierne tvrdom" podvozku. :d :D

Dám vedieť :3035:
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

Dobry den. Mam tiez passata 3C s povodnym podvozkom. Viem, ze je to stara tema. Chcem vas poprosit o kontakt cez SS na repas napravy. Chcem ho pred zimou dat trochu doporiadku. Vdaka moc.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných