Ist do toho,ci nie??? Renault

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mofou
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 09.02.2009 08:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mofou »

ahoj,
mali sme vo firme velmi podobnu ale 6rychlostnu 2.2dci, chodil na nej iba riaditel, sem tam jej malicko pomohol ale minimalne, inak sa kazila v jednom kuse sama, neustale nieco odislo, bola v servise skoro kazdy kvartal, proste nestastie...
siel som na nej iba raz z blavy domov, velmi pohodlne vozenie, zaber z nizsich otacok skor priemerny ako okamzity, inak nic mimoriadne to nie je, karta ho tiez parkrat sklamala ze ostal stat na ulici pred autom a ani za bo*a odomknut...
R je bezpecny ale je to na Tebe
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

Pohodllie-výborná
Bezpečnosť-výborná
Kultivovanosť chodu-výborná
Design-výborná
Výbava-výborná
Spolahlivosť-podpriemerná
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som raz jednu lagunu kupil na kseft od pana z Banoviec, po vyrazeni od neho na cestu som mu volal ani nie o pat minut... a bol som rad ze som dosiel do Bratislavy lebo som si myslel ze to bude len intercooler (v bratislave som robil dymovu clonu, turbo...).

a potom mam jednu specificku temu tu na tomto fore:

http://forum.autobazar.eu/servisna-hist ... 10428.html

tvrdim ze laguna je jeden z najvacsich omylov automobilovej historie i ked sa urcite najde zopar spokojnych majitelov, a ze je to tragedia pomaly hodna velsatisu a tej dalsej renoltackej k0k0tiny ktorej sa predalo 8100 kusov a automobilka sama ten model pochovala. Avantis! Avantis sa to skurwene akoze LUXUSNE auticko postavene ako upgrade laguny volalo. Precitaj si moju temu, pouvazuj ktora automobilka zabije vlastny model po troch rokoch "predaja" (8100 kusov nenazyvam predaj, to je TESTOVACIA SADA) a ktorej automobilke sa tak technicky dari za poslednych sedem rokov ako renaultu. Hlavne v diesloch, benziny su a vzdycky boli spolahlive (pretoze su 5x konstrukcne jednoduchsie).

a ked este stale nechapes, tak skus porozmyslat preco sa rovnaky rocnik laguny a passatu predava o 150.000SKK lacnejsie. a ked ani toto nepochopis, tak si kup lagunu od roku 2006 vyssie kde je vodou chladene turbo. A ked si myslis ze mas strasne vela penazi, chystas sa nieco velke a dobre predajne zdedit pripadne si objavil mazut na zahradke, tak si kup akykolvek renault s trojlitrovym dieslom.
dreamcar
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 23.03.2007 11:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreamcar »

A URČITE MÁ NABEHANÝCH 100 000KM?ODKIAL HO KUPUJEŠ?

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných