Kia Ceed 2013 - led predne svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cajik
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 05.01.2009 18:51
Zdieľať na Facebook

Kia Ceed 2013 - led predne svetla

Príspevok od používateľa cajik »

Chem sa opytať kolkym sa už pokazili ledky na kii ceed ročnik 2013 musim povedať že v zaručnej dobe to je ok vymenili mi ich ale čo dalej ak sa budu kaziť a je vidieť že po mestach beha veľa takych ako ja a nedaju si to v zaruke opraviť :3020: :d :D :d :D :d :D najlepšie ked mi v Servise zapotil ---LEDKY DLHO nevydržia :40bd: :40bd: :40bd:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

to je zaujímavá otázka lebo ak si kúpim doplnkové LEDky denné tak určite mám 2ročnú záruku, predpokladám že sa tam odpáli nie samotná LED ale niečo iné - nie som ale elektrikár... takže aj mimo záruky ak si kúpim nový LED modul mal by aspoň tie 2 roky vydržať? Kolega mení v Hornbachu aj bežné žiarovky ktoré nevydržia 2 roky - je to extrém ale nechá si bloček a oni mu to vymenia...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

preco by sa nemohla odpalit samotna ledka ? Teplo, miniautrny priestor, ziadna moznost chladenia, hotovo.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

jedna môže vyhorieť ale to ak je to jedna z 8 nebudem meniť všetko či? mám v jednom aute 7 rokom DLR Taiwan mycarr a okrem toho že odhnila poistka tak samotné diody svietia všetky...
cajik
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 05.01.2009 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cajik »

lubos zimovcak napísal:kolko stoja tie ledky MIMO záruky ?
spadajú pod 7 ročnú záruku ?
neboj maju 7 rokou zaruku
petokilian
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 16.05.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petokilian »

Zdravim,nemam sice Kiu Ceed,ale kupoval som Kia rio 2015,po tyždni mi začalo prave ledka blbnut,raz svietila,raz nie.zaśiel som do servisu a vymenili mi cely svetlomet v zaruke,teraz mam pokoj.
martin1000
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.02.2008 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin1000 »

lubos zimovcak napísal:kolko stoja tie ledky MIMO záruky ?
spadajú pod 7 ročnú záruku ?


ano spadaju, mne ich vymenili aj po 3 rokoch, to je vyhoda 7 rocnej zaruky, ziarovky su spotrebny tovar a tie stoja 5 e, led nie.
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných