Podvod cez autobazar

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

feessi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.04.2009 00:18
Zdieľať na Facebook

Podvod cez autobazar

Príspevok od používateľa feessi »

ahojte potrebujem radu nasiel som inzerat tu na strankach navstivil som predajcu avsak : vraj otec nemoze prist a on ho bude zastupovat teraz 5 dni po odovzdani penazi mi stale neodhlasil auto a nebere telefon mam nejaku sancu ze to moze dobre skoncit ked som podpisoval zluvu ani neviem s kym ?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Môže to skončiť všelijak - môže tam byť napr. exekúcia = prúser, ale zasa nerob hned paniku lebo to odhlasovanie sa nerobí každý pracovný den. Hovoríš 5 dní = kúpil si v stredu, teda predpokladám že v stredu tam nebol a v piatok mu to nevyšlo
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Slávny trojpísmenkový bazár mi svojho času poslal papiere 90 dní od kúpy, samozrejme že nesprávne a tak nasledovalo ďalších 60 dní. Normálne som jazdil a nemal žiaden problém.
Na inom fore som našiel výklad súdneho rozhodnutia , že kúpna zmluva je vždy a v celej europe nadradená nad registrom aut. Takže pokial máš zmluvu auto je tvoje. Predajca je v mierne nevýhodnejšej pozícii , lebo bez odhlášky nezruší pzp. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
suchosp
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 09.11.2015 11:56
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Podvod cez autobazar

Príspevok od používateľa suchosp »

Souhlasím... pokud máš auto, kličky a podepsanou smlouvu, tak je to spíš jen os*r s úřadama, ale o auto už tě nikdo nepripraví (leda kdyby si původní majitel nechat jedny klíčky a s autem ti jednoho dne ujel).

Každopádně hodně síly do řešení problému. :3dcline:
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Podvod cez autobazar

Príspevok od používateľa martincichy »

Da sa to riesit zalobou na urcenie vlastnika veci. Ak mas kupnu zmluvu v poriadku - co nie som si v Tvojom pripade.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní