Kúpa auta z čiastočne nečitateľným Vin

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jakubko4x4
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 15.06.2009 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakubko4x4 »

Ceremónia s pridelením náhradného identifikátora stojí cez 400 Eur a trocha času.
Nemusí to vybavovať pôvodný majiteľ, ja som to absolvoval potom, ako mi ho policajtka pri prepise nevedela prečítať.
;))) (diktoval som jej ho naspamäť, ale k.u.a sa zohla.)

Kľudne to kúp ak sa to oplatí.

Nemáš za čo.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ak by to naozaj malo stáť 400€ tak sa to neoplatí. Tie autá dnes idú po 4,5-5 tisíc tak +400 je dosť. Aj tak ho to bude najbližší rok stáť ďalšiu 1000ku. V lepšom prípade ;-) Je to čistokrvný offroad, kopec semeringov, 3 diferáky, 2 prevodovky, za vrece vymlátených silenblokov ...
petrinqo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.08.2016 09:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrinqo »

Acon: Áno máš pravdu idú tie auta tak. Mne to auto sedí kvôli ťažnému. Ja sním offroad jazdiť nejdem. potrebujem to na cestu. a ako si ty to popísal či kúpim LR, pajero 3 alebo iný off tak tie diferaky semeringy atď tam budú. S tým rátam že do toho budem musieť niečo vraziť ale tých 400€ je na začiatok dosť.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

To je jasné, ja som to nespomínal preto, že to nemáš kupovať ale botak. Ja sám mám druhú Disco2 a tú mám už vyše 6r. A je fakt, že celý čas ma stála len oleje a filtre, mimo prevodovky s čím som pri kúpe rátal. No teraz si to vypýtala aj s úrokmi. No zasa ja som ju ničil v teréne, ťahal drevo navijakom... takže má baba nárok.
giani22
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 27.01.2008 13:57
Zdieľať na Facebook

Vínko nečitateľné

Príspevok od používateľa giani22 »

Keď je nečitateľné tak stačí požiadať o pridelenie nového a je to vyriešené akurát že sa to nedá za týždeň,a je po probléme
giani22
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 27.01.2008 13:57
Zdieľať na Facebook

Re: Kúpa auta z čiastočne nečitateľným Vin

Príspevok od používateľa giani22 »

petrinqo napísal:Dobrý deň prajem,

Mám záujem o jedno autíčko z Vin číslom na ráme ide o LR Discovery 2. Problém je v tom že ma cca 2 písmena nečitateľné (čiže nečitateľné vin) Auto sa mi páči aj by som ho kúpil len ako to spraviť aby som sa nedostal do problémov? Neviem či tomu dobre rozumiem. Keď by ho pán na mňa odhlásil a ja by som prišiel na obhliadku tak by mi ho neprihlásili(problém). O nové pridelenie Vin môže požiadať iba držiteľ alebo vlastník vozidla.
Neviem či napíšem somarinu alebo nie. Keď by pán dal mňa ako držiteľa vozidla on by ostal vlastníkom tak by som si to mohol spraviť? Samozrejme do kúpnej zmluvy by sme dali že po pridelení nového vin ideme auto odhlásiť na mňa.

Samozrejme najideálnejšie by bolo keby že si to terajší vlastník spraví sám.

Toto napadlo mňa, skúste mi poradiť ako by sa dalo z toho inač vykľučkovať.

Ďakujem za Vaše reakcie

S pozdravom Peter.
Treba požiadať i pridelenie nového a je po probléme

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: pat03596 a 24 neregistrovaných