Audio do Fábie 1

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepponi
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.08.2016 12:24
Zdieľať na Facebook

Audio do Fábie 1

Príspevok od používateľa pepponi »

Zdravím prosím vás o radu, chcel by som nejaké lepšie audio do fábie 1 ktoré dokáže trochu ozvučiť aj okolie po otvorení kufra a dverí. Chcem tam mať samozrejme basák v kufri, musí to byť osadený reprobox tak ako som to videl u väčšiny basakov v aute? niečo ako strčiť ho do sedačiek od zadu sa nedá bez ujme na zvuku? :D asi je to sprostý nápad ale tak nejak som si to predstavoval, možno aj dva 12 palcové ak by to nebol problém, v predu chcem ponechať tie ktoré tam mám a do plata ešte šupnúť dva koaxiálne ktoré mi doma stoja nevyužité nech to trochu pridá stredy a výšky, a čo sa týka zosilňovača tak by som mal naň napojiť len bas alebo aj tie koaxiálne? lebo som akosi neprišiel nato ako by mohlo byť to vstavané rádio určené na 4 repro, proste som nevidel možnosť ako to tam zapojiť ale moc sa do toho nevyznám prosím poraďte. Cenovo by som do toho dal do 450€
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Do auta za 1000e dáš hudbu za 450e? Radšej si nechaj peniaze na servis.
pepponi
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.08.2016 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepponi »

hmm diki, ešte počkám či sa ozve aj niekto inteligentný
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Inteligentne je kupit si auto s 10 reproduktormi, ktoré su aj s rádiom namontované už od výroby

Chod na tunnigove forum , tam chodia takí týpkovia a tam Ti poradia ,čo ako

Inak bez znalosti elektrotechniky by som sa do takej montaže nepúšťal....

Radio s vystupom na 4 repro musi pasovat do každeho auta myslím štandard po r.v. 1990 a vyššie

boli tu aj temy "Ako zapojit rádio" alebo podobné..
stači vyhľadať.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Stých peňazí si odlož aj na silnejší alternátor a autobatériu, aby po počúvaní hudby na parkovisku, si ešte naštartoval auto.
pepponi
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.08.2016 12:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepponi »

Fero nepotrebujem počúvať hudbu na parkovisku ale v aute počas jazdenia a na opekačkách a podobných akciách kde často s kamošmi chodíme, prosím nevšímaj si už túto tému zbytočne mi plníš schránku upozorneniami.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných