§§§Pozor na zlodejov Gerasdorf pri Viedni!!§§§

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zmotor
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 26.09.2004 13:29
Zdieľať na Facebook

§§§Pozor na zlodejov Gerasdorf pri Viedni!!§§§

Príspevok od používateľa zmotor »

Zdravím všetkých. Niečo k dovozu z Rakúska!!! Chcem vás upozorniť na to, čo sa mi stalo včera na Brnenskej pri Viedni. Išiel som s manželkou a dcérou do G3, vyložil som ich v obchode a išiel som sa pozrieť na jedno Vito do 2203 großebersdorf Dr. Karl Renner strasse 6, bazar kde som bol asi raz pozrieť niekedy pred 5 timi rokmi. Chapíkovi som volal deň predtým, že prídem...Keď som tam prišiel, auto som nechal na ulici, išiel do bazaru a obzeral som to Vito, išiel okolo majiteľ a nič??? Pred bazarom stála octavia combi biela s Bulharskými EČ. V ňom traja počerní, nie čeronsi. Keď som vychádzal z bazaru, začal jeden z nich ničo vykrikovať. Toto som si nevšímal a išiel som autom preč k druhým bazarom. Tá Octavia chodila za mnou ale myslel som si, že tiež pozerajú auta. Keď som prešiel ale 5 km, pri hlavnej ceste, nejaký "dobrý rakúšan" mi povedal, že mám defekt na ľavom prednom kolese. A odtiaľto si to asi už pamätáte zo správ!!! Jasné, začal som meniť koleso, nedarilo sa mi, horko 33 stupňov, tak som znervóznel, a dal som si kapsičku so všetkými vecami pod sedadlo vodiča a zakryl som ju druhou kabelou. Pri montáži som ešte zlomil okrasný podbeh na aute, teda super. Keď som dával zlé koleso do auto, uvidel som asi 3 m od neho nejaké tmavého ale také som mal nervy, že som si ho nevšímal. Po prehodení kolesa idem pre kapsičku a tá sa vyparila!!!! Myslel som si, že sa mi sníva!!! Vtedy mi to všetko doklaplo!!! Bohužiaľ neskoro. Uvedomil som si, že tie krysy ma sledovali a kapsičku s telefónom, dokladmi a peniazmi mi ukradli. Dobre zorganizovaná tímová práca!!! Boli v tom zainteresované tri autá. Keby chcel niekto vedieť podrobnosti napíšem. Telefón nikde, policajtov tiež zrovna nikde. Išiel som na miestnu políciu ale keď videli, že som Slovák, tak nič. A to som im povedal že som policajt! Veľmi smutné na to je to, že som bol naozaj policajt a vedel som o týchto fintách ako okradnúť vodiča!! Preto vám toto dávam ako odstrašujúci príklad!
ivana531
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 04.05.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivana531 »

Tak stále si vravíme, mne sa také niečo nemôže stať,no stačí chvíľa nepozornosti a .... jooj zanadávam si iba pre seba...tu






:3020:
kristiant
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.05.2016 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristiant »

presne ako si napisala kazdy si mysli ze sa mu to nemoze nikdy stat ale realita je ina a ani sa niekedy nenazdame a tak rychlo sa to moze stat
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Za posledných cca 5 rokov sa situácia v Európe dramaticky zmenila k horšiemu. Relatívne bezpečné severské krajiny sú už tiež postrachom pre nás kamionistov, aj tu dorazila vlna rezania autoplachiet, vylamovania a vykradania kabin. Toto bolo typické pre juh Europy- Neapol, Marseile, a specifikum Callais. Bezpecnosť v Nemecku bola do casu pozvania nasich vychodniarov frau Merkel tiež relatívne bezpečné/resp. Policia to celkom dobre zvladala. Dnes ani bundespolizei nevie zabezpečiť poriadok, čo je vážny problém.
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

A to sa intenzívne skláňaš pri kolese na cudzom území a ani auto si nezamkneš? Veľká chyba. Treba káru zamykať vždy kedy sa len dá (aj keď palivo tankujem mám kabínu uzamknutú. To ani nehovorím, keď idem dnu zaplatiť (a to stojím pod kamerami).
Takéto kurwšťá zasrané ti vylopkujú kabínu kým do kufra naložíš nákup!
...je zas pravda, že som asi trocha paranoidný....ale je zrejmé, že dobre (a bezpečne) už len bolo :38eb:
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Hmm smutné toto čítať. V bezpečí dnes už nie si nikde. Len si môžeš myslieť, že si v bezpečí.

Hondar posledná veta - veľká pravda.
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných