Nové poplatky za zápis do evidencie

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zollino
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.06.2014 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zollino »

Nepoznate nejakeho sukromnika alebo firmu v CR co prihlasi auto na seba na urcity cas? Aby sa clovek vyhol prvemu reg poplatku?
zollino
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.06.2014 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zollino »

Inak cela historia tejto zmeny je taka, ze Fico zaviedol registracnu dan na nove a dovezene auta z EU, co je proti pravidlam unie. EU to trvalo 2-3 roky kym vydala oficialne stanovisko, ktore vyslo tento rok, ze je to nelegalne diskriminacne (a teoreticky kazdy kto zaplatil reg. poplatok pri dovoze by vyhral sud o jeho vratenie).

Tak ti ficochumaji a ludia co volia fica ktori za to mozu, vlastne vymysleli to ze miesto aby ten poplatok zrusili, ze ked je to diskriminacne tak tie reg poplatky budu platit vsetci. ABSURDISTAN. A toto vsetko kvoli 36mil eur za rok, to je suma, ktoru doteraz priemerne vyzbierali na reg. poplatkoch. Len Basternak vybral na niekolkych bytoch 6mil eur za rok!

Aj preto prave odchadzam na protest pred Bonaparte. Viem, nic moc, ale sedenim na zadku sa to nezmeni.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Kamo nic v zlom, prajem vela stastia...ja si radsej opekam sadlo na lepsom, hlavne treba chodit k volbam, tym to povazujem pre seba za vybavene na 4 roky...tych zmrdov som ja nevybral, ale akceptujem volbu vacsiny, nech je tupa akymkolvek sposobom :41c2: , vsetko ostatne je anarchia a natom sa zucastnovat nebudem...

Apropo som za povinnu volebnu ucast ! Pekne proti podpisu, inac bych nasolil fajnovu pokutu, demokracia je aj zodpovednost ne len moznost sa za.ebavat, pripadne zobrat vyhody a na zbytok hodit bobek :3c90:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
zollino
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.06.2014 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zollino »

To beriem... a suhlasim. Ale politiku tu na autoserveri radsej nechajme tak :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A registračné poplatky sú o čom ???? ak nie len a len o politike?? alebo žeby nejako znižovali emisie? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Moje prve auto z druhej ruky som mal cca 25 rokov,po mne islo do srotu.Terajsie auto tiez z bazaru mam cca 10 rokov,po mne pojde do srotu alebo sa v nom dam pochovat a usetrim za truhlu.
A ty co kupuju auto kazde 2 roky ma nezaujimaju.Ani tie poplatky ma netankuju.Preco sa mam rozculovat koli druhym,nechapem lol
zollino
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.06.2014 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zollino »

Momentalne je tento zakon v medzirezortnom pripomienkovom konani. Nemate niekto info, kedy sa ma tento zakon rovnako ako novy zakon o zdanovani dividend prerokovavat? Vdaka.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

christiane napísal:Moje prve auto z druhej ruky som mal cca 25 rokov,po mne islo do srotu.Terajsie auto tiez z bazaru mam cca 10 rokov,po mne pojde do srotu alebo sa v nom dam pochovat a usetrim za truhlu.
A ty co kupuju auto kazde 2 roky ma nezaujimaju.Ani tie poplatky ma netankuju.Preco sa mam rozculovat koli druhym,nechapem lol
Ako správny komunista s týmto celkom súhlasím.
Jedna žena , jeden dom, jedno auto , jedna robota na celý život ale deciek aspoň zo 5 ,potom by vás prešla samopaš lol lol :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A k tomu 2 hektáre rolí a pekne po fajronte ťahať motyku ,ako vaši starí rodičia a v nedelu celá rodina do kostola. lol lol lol lol Poriadok musí byť. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
leos
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 24.11.2014 11:32
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leos »

oco ty si velky vtipkar :))))
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

ale čo by , tato13 je stará škola, ten by nás naučil po kostole hvízdať :d :D
zollino
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.06.2014 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zollino »

cviro123 napísal:Buduci stvrtok o pol stvrtej, zarucena info. Chces to ist riesit? Alebo si len minister veci zbytocnych?
zbytocna je skor tvoja odpoved, rovnako ako moja reakcia na tvoju zbytocnu odpoved, tak ked nevies tak to tu nezasieraj ne...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

leos napísal:oco ty si velky vtipkar :))))
Chlapci len sa opýtajte svojich rodičov a starých rodičov ,či by nemenili. Možno by vám sánka spadla. Ale dejiny sa opakujú takže možno raz aj tieto slová vytiahne nejaký archeolog z HDD , a len on bude vedieť kto mal pravdu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Čo plačete. Buďte radi, že neplatíte za autá dane ako v iných krajinách. Ešte len vtedy by nás prešiel humor. A on prejde, to je viac ako isté
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Stavim sa ze prveho tatina 13 srandy prejdu, pojdu po euronormach a veku tragaca, ved to je aj trend v bohatsich krajoch...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Acon napísal:Čo plačete. Buďte radi, že neplatíte za autá dane ako v iných krajinách. Ešte len vtedy by nás prešiel humor. A on prejde, to je viac ako isté
Presne tak. Ale treba mať na mysli aj to, koľko dní musí človek pracovať napr. na takých 200 eur v jednej a v druhej krajine. Preto nech si každý kúpi auto na aké má, nie také, na aké nemá.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných