Zamedzenie vjazdu kamiónov cez obce

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kayacik
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 06.12.2009 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kayacik »

Zdar.Jazda kamionov cez obce ma len jeden vyznam pokial tam nejde vykladat alebo nakladat,a to je usetrene poplatky za myto.Ze tam spotrebuje viac nafty to majitelov alebo dispecerov na firmach nezaujima.Nadspotrebu zaplati vodic vo vacsine..to ze tam je zakaz ich nezaujima kym nezaplati pokutu.A aj tu plati vodic.
Absolutne suhlasim s trucker694 ze drviva vacsina vodicov kamionov v slovenskych firmach su ozrani.staci zajst na parkovisko kde stoja cez vikend.Sam jazdim 25 rokov a aj obcas vypijem ale zastat a pit len preto ze je piatok ma este nenapadlo.
Vyriesit vas problem je bud volat casto policajtov nech davaju pokuty alebo instalovat niekde na stlp fotopascu nech sa obcas zablisne a mozno to pomoze.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Kayacik,acon na zaver tejto uplny suhlas. Je tam zakaz, fajka zhasla. O tom bola zadana tema. Nie vsetky cesty maju zakaz vjazdu nad 12ton.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Lubos ja som vyrastal na filmoch Bud Spencera a Tom a Jerry, takze ziadne zabitie myslene nebolo lol, pre kazdeho je asi spravna vyska inde, ale paci sa mi tvoj sposob uvazovania...dnesna mladez pozera hru o trony a oni by lanko osadili urcite jak Ty ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

zimovcak: nikto tu nebude nikomu dokazovať(ani nič ukazovať :4090: ) ako sa podniká v džungli slovensko,keď to nejde alebo na to nemám tak to nerobím!
jednoducho je to tak že sú ľudia ktorí si myslia že všetko ide do nekonečna , ale bohužiaľ nejde, aj trh s mkd sa nasýtil.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Zamedzenie vjazdu kamiĂłnov cez obce

Príspevok od používateľa christiane »

raven85 napísal: Núti ich zamestnávateľ?
Zamestnavatel nahodi do navigacie najkratsiu trasu kolko km tam a inam a ides.Ci su neake dediny nikoho nezaujima.Ani zakazy,vodic si musi poradit ako tahat aj naviac,tade kade nemoze,karty-magnety.Tazko sa to da pochopit.Vsetko je o peniazoch.Ak by nebolo chlpatych a kontrol,zamestnavatelovi by nevadilo ak by sofer tahal 25hodin denne a este 7 hodin nadcas.
Uz to nie je co kedysi.
milanek
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.11.2015 09:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanek »

Nemyslim ze clovek samotny nieco vyriesi.Mal by si sa popytat starostu ake su moznosti a riesit to skor s nim podla mna. Policajtov by som do toho moc netahal mozno skor nejaka peticia alebo co

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný