prihlasenie skutra 50cm

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Petzi napísal:No ono to nie je take jednoduche ako to tu hore pisete. Brat kupil pred 3r.stvorkolku 450 nejaku japonsku cisto novu. Do teraz ju nema prihlasenu a chodi na nej....by sme radi vedeli ako to ma prihlasit na znacky.
Tak s tym nesmie na cestu...
Co je na tom?
Mnoho ludi ma problem s americkymi autami a to pritom donedavna mali vsetko potrebne, platne, legalne.
A ak chce mat vsetko v OK, tak nech si ju da certifikovat. Nieco cez 1000€.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mastík , mňa by hlavne zaujímalo ,prečo slovenská republika nerešpektuje zákony a nariadenia EU ,aj keď je jej členom a zaviazala sa k tomu. Ano narážam na rovnocennú registráciu RHD a LHD aut, dalej na stavebnice a ostatné europske nariadenia , ktoré naša legislatíva ignoruje. Napríklad podla našej legislatívy je legálne kúpiť si stavebnicu lietadla a postaviť si ho doma na dvore a samozrejme aj s ním lietať, ale v prípade auta to legálne nie je.O tomto všetko môžme sice dlho diskutovať ale nič nezmeníme.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

christiane napísal:No ja mam Babetu 210 asi cca 30 rokov.V pohode ide a viem ze som kedysi platil aj neaku poistku.Uz ale neviem v com a ani kolko.
platil si ju na poste,tam mali seky poistovne (jedinej) a ak ma pamat neklame tak 12 Kcs
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nie som politik...
Ale viem, ze nam slubili svajciarske platy, no mame europske ceny.
Ba co viac, tie ceny su este vyssie, koli specifickemu trhu a kvalita horsia. A co s tym?
patqohe
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 14.03.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patqohe »

dakujem za kazdu rozumnu radu, mne islo hlavne o to ci ho este je mozne vobec prihlasit ... a ten skuter nebol urcite nikdy prihlaseny lebo mi to hovoril dotycny od ktoreho ho mam a vraj nebol ...lebo on vraj chodil na tej papier co ho kupil co je podla mna blbost ale verim mu to ze nanho chodil lebo poznam ho .. a raz som aj stopli a povedali ze v poriadku .. lenze to bolo asi este niekedy v tom case ked bol kupeny ... vela nanom nechodil lebo ma nebehane 2000km
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nic ti nebrani v tom, aby si jazdil legalne.
Vybavis si to osvedcenie (TP), PZP a mozes legalne jazdit.
michalmucha
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 04.08.2015 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalmucha »

vybavit papiere je najmenej

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných