Hucanie asi chladenia motora

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marekkalina468
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.07.2016 13:25
Zdieľať na Facebook

Hucanie asi chladenia motora

Príspevok od používateľa marekkalina468 »

VW GOLF 1,9 TDI

Kratko pred zaparkovanim auta mi zrazu zacali na oranzovo svietit kontrolky:

-motora
-abs


Kluc som otocil do prvej polohy takze elektronika je funkcna, ale motor pravdaze neide. A v tejto polohe sa zapne chladenie aj napriek tomu, ze motor nie je prehriaty, okrem ineho mi prestali ist smerovky (iba signalizovanie na palubovke inak funguju normalne) a nevidim ani ked zapnem vystracne blikacky (tiez len signalizovanie)


Tu je LINK na video co robi MOTOR >>> >https://www.youtube.com/watch?v=L-0h-wm ... e=youtu.be

Neake rady co to mohlo sposobit, ze zrazu tolko veci naraz vypadne? Moze to byt neake poskodenie kabla?

Predtym ako sa to stalo som pocul silne prasknutie, tak som zastavil a pozrel sa ci som nahodou po niecom nepresiel. Bol tam rozbity pohat tak pravdepodobne to to sposobilo alebo mozno aj nieco v aute nemam tusenia :D

Dakujem vopred za cenne rady a info ci vobec mozem aspon odjazdit to do servisu.

Poznate neaky pohode servis v Bratislave, ktory nestoji vela a mate s nim dobre skusenosti?
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

este ze to video mas oznacene ako sukromne a nik si ho nemoze kuknut.. ze ano? :40bd:
co je to "rozbity pohat" dal som to aj do googela ze ci som fakt debil ja ale ani on to nenasiel len ze ci som myslel pohar.. :40bd:
dalej pises ze to nejde nastartovat ale chces s tym odist do servisu? a co si ty nadrbany? :40bd:

odblokuj to video nech sa nato mozeme pozriet :40bd: :40bd: :40bd:
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Hucanie asi chladenia motora

Príspevok od používateľa christiane »

marekkalina468 napísal: Poznate neaky pohode servis v Bratislave, ktory nestoji vela a mate s nim dobre skusenosti?
Jeden poznam,daju ti 50 € a mas po starostiach.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

skutočne hodnotné príspevky. Zvlášť peto si dal na primitivizme záležať.
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

no nehnevaj sa namna Acon, ale ked chce niekto radu, tak by to zadavatel v prvom rade nemal pisat ako "vtip" (taky z toho mam pocit)

kratko pred zaparkovanim svieti kontorlka motora, ABS, nieco prasklo, nevie ci to bol vnutry ci vonku ale bol tam rozbity "pohat" (doteraz neviem co to je), upne video ktore sa neda prehrat lebo ho oznaci ako sukromne.. dalej sa pyta ci moze odist do servisu, aj ked vraj nevie nastartovat...
no ja neviem, ale tebe to pride normalne? mne sa zda ze si z nas utahuje... teda len odpovedam rovnakou kartou :41c2: :40bd:
deto ked ani len neodpoveda a video stale nefunkcne... lol
Pepi19
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 09.05.2010 00:26
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pepi19 »

Fúha peto166 ty si teda riadny blbec.
Jeden preklep a ty to tu prežívaš ako posledný ****** .
Takto sa správajú len duševní chudáci , Tebe sa asi nikdy preklep nestal ...
Citroen Berlingo 1,9D (MFD) 51 kW
Volkswagen New Beetle (9C)1,8T 110 kW
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

Golf 1.9 tdi je siroky pojem, mal si kapotu vobec otvorenu ked pises ze "asi chladenie motora"? Ventilator by si si asi vsimol sa tocit, pises ze nejde viacero veci naraz - poistkova skrinka na baterke je na tom ako?
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ak niekto napíše v podobnej súvislosti "pohat" tak aj idiot vie, že to bol preklep a ide o pohár. No pre niekoho je to zámer ako iného zosmiešniť, však?
Ja si tak isto nevšimnem ako mám nastavené video lebo nahrávam tak 1 za 2roky a keď mi niekto povie, máš to súkromné tak si to jednoducho prehodím. No pre niekoho ideálna príležitosť na zosmiešňovanie.

Popísal problém ako vedel. Vačšine znalých je jasné, že bez zastávky v dielni a diagnostiky sa mu pomocť nedá ale dá sa to napísať slušne bez urážok a zosmiešňovania. Či?
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

Vtipne je natom to, ze ak by to napisal taky cicmanec, tak sa mu tu klanas a nielen ty.. Aj s tym jeho tradicnym smajlikom "ala retard"
Ale fakt je ten, ze pan autor sa doteraz neozval, doteraz video nezmenil ani doteraz nevysvetlil nic naco som sa ho pytal..
Ja som to nemyslel nijak, len som mu vtipne odpisal na tu skomoleninu co napisal.. Ked to ludia bez zmyslu pre humor aky ty nechapu, tvoj problem.. Tiez si mu nijak nepomohol, tak sa nadsebou zamysli.. :41c2:
karcika
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 19.07.2016 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcika »

keby vidim to video mozno ti pomozem mal som takeho glfa a uzil som si s nim veru svoje
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných