KUPA STVORKOLKY

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

KUPA STVORKOLKY

Príspevok od používateľa d-link »

Zdravím chcem sa spýtat či by mi vedel niekto poradiť ohladom výberom štvorkolky chcel by som niečo hlavne do hory na hobby vikendovky až to ma aj niaky vykon lesy,luky, a sem tam niaky vylet aj na hlavnu cestu pozeral som tieto Can am 570 STD renegade 2016 tato sa mi pozdava je aj dobra cenu na nu či su nieje kazove , alebo Can Am 500 renegade alebo gladiator X8 chcem kupovať uplne novu .. ojazdenu nechcem kupovať človek nevie čo kupi chcel by som viediet váš názor za za kazde poradenie dakujem
michalmucha
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 04.08.2015 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalmucha »

renegade 500 vyzera dobre tiez som ju pozeral isteho casu, teraz ked som pozeral ceny tak ide okolo 10tis. co teda zrovna nie je malo. Ale urcite to bude riadna pecka!
tonny
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 28.11.2014 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonny »

Ja mám asi rok štvorkolku. Tiež som sa natrápil kým som vybral, renegate vyzerá fakt dobre. Aj po technickej aj vizuálnej stránke. Len mne by bolo asi ľuto dať za ňu toľké peniaze. Prečo nechceš jazdenku?
d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa d-link »

este možno by som sa nechal prehovoriť teda na jazdenku ale jedine renegade can am 800 alebo yamaha grizzly 700 jedine s SPZ ked clovek nevie čo kupi čo z tym robil majitel
d-link
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.08.2012 15:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa d-link »

tu X8 niako nepochvaluju ze po niakych určitych KM sa začína kaziť
stigler
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27.11.2014 11:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stigler »

urcite na spz inak by to ani nemalo zmysel. Tak jasne ale to mas to iste ako aj s autom. Nevies ako na nom jazdil predchadzajuci majitel ale vies ze je zbytocne vyhadzovat tolke peniaze za nove. Vies co ti tym chcem povedat? kamarat kupoval jazdenku pred dvomi rokmi a hovoril ze to uz podla toho kto ju predaval a bol ho odviest tak vedel ako jazdil a ci to stoji za tie peniaze.
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní