Re: G IV TDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no mna predovsetkym napadlo ze ak mas DPF tak uz moze byt upchaty.

Presne cislo tej chyby zisti a potom poradime dalej. Kedze ti tu chybu vyhadzuje v jednom kuse, nemal by to byt velky problem.

A nauc prosim ta servisakov ze chyba "sa neodstranuje jej vymazanim diagnostikou" ale realnym opravenim priciny... vymenou dielov atd.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mso71
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 03.05.2010 12:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mso71 »

ok pozistujem cislo chyby. a ten pdf budem vediet vycistit alebo vymenit aj sam. a nemoze byt zadrbany aj ten klasicky vzduchovy filter? diky za ochotu
unnioso
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:21
Zdieľať na Facebook

Bliká kontrolka a otáčky spadnú na 1100 :-(

Príspevok od používateľa unnioso »

Zdravím Páni !
Mám tento problém už asi 2 mesiace a sporadicky sa objavuje. Mám Golf IV tdi 66 kw. Zakaždým ráno keď je riadna rosa naštartuje auto a to hneď hodí do 1100 otáčok a po mojom viac násobnom zošľiapnutí plynového pedáľa začne blikať kontrolka žhavenia a nič s autom neviem robiť. Minule som takto šiel cca 60 km 30 km a nič :342a: . Vymenil som už brzdový spínač aj plynový pedáľ, prečistil kontakty v skrinke pod čelným sklom a stále nič. Mechanikovi na diagnostike ukázalo nejakých 7 chýb ale radil mi nech vymením ten plyn pedáľ a aj prečistím kontakty to som spravil a stále ništ. Fakt neviem, kde je chyba, lebo poobede resp. cez deň mi to normálne štartuje a aj plyn reaguje táčky tiež idú pekne. Myslím si, že sa ráno niekde niečo orosí a robí to galibu. Kto by ste niečo vedeli čo ešte urobiť poraďte prosím. Lebo mechanik mi vravel, že na diagnostiku to má zmysel dávať, len keď to robí, ale ono to robí vždy nad ránom a keďže ja žiadny VAG nemám, koho budem ráno okolo 6:00 riešiť aby to na VAG napichol keď to blbne.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Nechaj mu auto a rano ho napichne ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných