Nissan Qashqai Visia vs. Mitsubishi ASX Invite+

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

silhaut
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.06.2016 20:38
Zdieľať na Facebook

Nissan Qashqai Visia vs. Mitsubishi ASX Invite+

Príspevok od používateľa silhaut »

Zdravim vsetkych,
viem si predstavit, ze takychto otazok od novacikov mate vela, ale chcel by som sa poradit ludmi, ktory sa vtom vyznaju lepsie ako ja. Rozhodujem sa medzi dvomi modelmi Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Visia a Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC Invite+. Co sa tyka vybavy tak su dost podobne. Pri Nissane ratam tiez so Safety Pack vybavovou.

Co poviete na motor? Ako sa vam pozdavaju jazdne vlastnosti? Ake mate skusenosti s jednym alebo druhym modelom? Co by ste odporucili? Co vam vo vybave nesmie chybat? Sem s vasimi nazormi.

Chcem vas tiez poprosit, aby ste mi nespominali ine vozidla, kedze mam uz cenove ponuky. Zvazil som aj ine auta, teraz sa vsak chcem zamerat na veci, ktore som si nevsimol pri tychto modeloch.

Vopred dakujem
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Odporucam pozriet tieto nazory na novy QQ:
http://www.nissanclub.cz/forum-tema/j11 ... ory-260650

Co viem tak ten novy QQ uz nie je to, co stary po facelifte. Je tam vela veci este nevychytanych a tiez ta oturbena 1.2 nenabehala 300 tis. km.
ASX je uz vybehovy model (overeny) a osvedcena 1.6. Isiel by som do ASX, aj ked som spokojnym majitelom QQ+2 :-)
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Tak ti poviem Qashqai je krajší, no ASX spoľahlivejší. Nezabudni ASX sa vyrába priamo v Japonsku a má 1,6 atmosféru.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní