Volvo XC 60 - bezkľúčový prístup - alarm

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Volvo XC 60 - bezkľúčový prístup - alarm

Príspevok od používateľa misoV50 »

Dobry den, kupil som XC60 r.v.2010. Bohuzial, ma to keyless system.

Asi v 20 - 30% pripadoch, ked idem do auta sa spusti alarm. Normalne pridem k zamknutemu autu s klucom vo vacku, otvorim dvere alarm zacne hukat. Nechapem, preco spusta alarm, ked ma pusti dovnutra, ved keby nerozoznal kluc, tak by som ani neotvoril auto - uvazujem spravne?

Druha vec je, ze nerozumiem, ako a kedy sa alarm vobec zapina (nemyslim aktivaciu poplachu, ale zapnutie alarmu do ostreho rezimu). Chapem, ze sa zapina pri uzamknuti auta, ale minule som prisiel do garaze, vystupil som z auta, iba som zavrel dvere (okno otvorene), nezamokl som. Asi po minute zacal blikat cervena ledka vpredu, ze sa zapol alarm. Inokedy sa sam po odstaveni auta nezapne.

Uz som studoval vsetky navody, anglicke aj slovenske, ci nerobim nieco zle. Mate s tym niekto skusenosti? Ako vam to funguje prosim?
misoV50
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 11.07.2011 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misoV50 »

No to je original alarm predany s novym autom, to asi ani nebude jednoduche odstavit.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Nečíta ich asi najskorej nikto a občas dakto ak je problém ...Väčšina ludí zisťuje po kamarátoch .
Napísať odpoveď

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní