Koľko stáli autá za 'socíku'?

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

radsej by som mal 35 rokov, ako si pamatat dobu, ked stal benzin 2,40 Kcs , nove auto sa nedalo zohnat , opravovali sme ich na ulici a najmodernejsim autom bola oktavia a Skoda MB1000..... :41c2:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lorak , ja ešte mám niečo k tvojmu príspevku . Byt dom pozemok má dnes hodnotu?? ano dnes ale zajtra sa ti tam prisťahujú neprispôsobiví, pozajtra tisíc migrantov zo sýrie a popozajtra zistíš že ulica je plná feťákov a kriminálnikov. V tom momente nebude mať cenu nič len tvoj holý život. Bohužial ja to vidím takto a východisko neexistuje.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nebud taky strasne skepticky a negativisticky, nemusi byt hned vsetko az take cierne. Ani kasa sa neje taka horuca, aka sa uvari. Ja sa tesim z kazdeho rana a na kazdy novy den. Treba vidiet aj to, ako denne ludia repcu na tazky zivot, ale ked sme u tych aut, tak treba vidiet v tom ich strasnom mnozstve aj ich dostupnost. A to za komancov nebolo az take jednoduche a nemal hocikto aj 3-4 auta ako dnes. Na druhej strane byt bol lacny, ale na pridel a bolo treba uplacat a lacnejsi bol aj pozemok, zahradka a dom. Dnes je lacnejsie auto / teda aspon vo vseobecnosti/. K tym fetakom - inteligencia a uroven naroda tkvie v hlbke zakorenenia demokracie a vtedy system nezmeni ani napr.legalna mariska ako v Holandsku a ludia v spravodlivom systeme radi pracuju a ziju a nevadi im to, lebo svoje moznosti vyuzivaju, ale nezneuzivaju ako u nas. My sme krajina strasneho mnozstva primitivnych alkoholikov, ale keby nase sudy chceli vsetkych,co chytili nad l promile posadit aspon na tri mesiace do basy, tak stat nema tolko stavebnych a financnych moznosti, aby rozsiril veznice na potebne kapacity/uz mozu pit v tzv.domacom vezeni/.Ved vidis, ze nevedia, ani ako vyriesit tie pokuty za dialnicne znamky - rozposlat je to lahko, ale tych neplaticov by sudy a exekutory nezvladli. Generalny pardon sa boja dat, lebo by ich normalni ludia zozrali, ze kolko to stalo a teraz je to na nic, tak aspon znizia pokutu na polovicu a nebudu pocitat opakovane pokuty za znamku. A pritom by sme vsetci suhlasili, aby alkoholici boli radsej v base a pokuty sa platili podla zakona. A trosku treba byt solidarny aj s rodinou, detmi /co za svojch otcov nemozu/ tych alkoholikov a neplaticov pokut. Ale sme na Slovensku a oproti socializmu ma dnes kazdy uzasnu vyhodu - kto to uz nemoze vydrzat, moze hned odist do civilizovanej krajiny.
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

lubos zimovcak to si fakt brutalne napisal :2f93:
gustino
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 30.05.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gustino »

lubos zimovcak napísal:
oco13 napísal:Lorak , ja ešte mám niečo k tvojmu príspevku . Byt dom pozemok má dnes hodnotu?? ano dnes ale zajtra sa ti tam prisťahujú neprispôsobiví, pozajtra tisíc migrantov zo sýrie a popozajtra zistíš že ulica je plná feťákov a kriminálnikov. V tom momente nebude mať cenu nič len tvoj holý život. Bohužial ja to vidím takto a východisko neexistuje.
Oco, JEDINE, čo má "hodnotu", je iba zdravie a laska.
máš zdravie, lásku...máš aj šťastie.

nemáš zdravie, lásku..., môžeš mať aj 100 aut, 10 viliek a xxx mileniek..., nemáš šťastie, nemáš nič.

a z tohto života aj tak ešte nikto nevyviazol živý..., tak o čom je to pachtenie sa za väčšou "skyvou chleba"?
presne zdravie a láska má najväčšiu hodnotu a je to smutné že niekto to tak neberie. Dosť veľa ľudom ide len o tom aby mali majetky a drahé autá. Ale tak každý sám za seba rozhodujeme ako budeme žiť. Ale klobúk dole, super si to napísal
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci zdravie ,šťastie a láska majú velkú hodnotu ale len v mierovej dobe .Europa sa bohužial rúti do vojny , do záhuby ,keď nás budú chcieť vykynožiť ako prašivých psov. Kto to vyvoláva a komu je to na prospech neriešim , len si vytváram názor o situácii.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dejwco
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 09.06.2016 10:07
Bydlisko: Pezinok
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dejwco »

vsak to ti nikto neberie, kazdy ma pravo si vytvorit svoj nazor
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Oco, o 30 rokov sa stretneme, zhodnotime Tvoje predpovede. Ale to urcite si nepriznas omyl. Take bludy sa siria internetom uz roky, nic sa nenaplnilo a stale sa cudujem ludom, ktory tie svoje vymyslené negativne scenare siria dalej.

Podla mna žijeme najkrajsie roky :)
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dep a akú známku si na škole mal z DEJEPISU??? To k tomu "a nikdy sa nič nestalo"
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mircoo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.06.2016 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mircoo »

dejwco napísal:vsak to ti nikto neberie, kazdy ma pravo si vytvorit svoj nazor
síce má právo ale pokiaľ to je nejaká hlúposť tak nech si ju radšej nechá pre seba
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mircoo : čítaj s porozumením celú diskusiu a hlavne tiež si zopakuj dejepis .
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
loudzi
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 21.06.2016 19:47
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa loudzi »

nechapem niektorych ktory len tak napisu a nevedia ani o com, asi chcel len nieco napisat a nejako mu to nevyslo :40bd:

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných