ZŤP a diaľničná známka

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

fabia1rs napísal:...
pri overeni špz sice system napiše že na dane vozidlo nieje zakupena žiadna platna znamka ale pri pokuse o zakupenie a vyplnenie špz system napiše že dane vozidlo je registrovane ako oslobodene od uhrady....
Skusil som to,je to tak,dakujem
duskobenka
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.05.2016 09:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duskobenka »

no pokial ja viem tak mozes mat tu dialnicnu ale vzdy ked ides po dialnici tam toho cloveka ktory ma ztp musi byt..ci sa myslim?
matolajco
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 27.05.2016 09:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matolajco »

nie nemylis sa je to tak a este dokonca musis mat papiere o tom ze mas schvaleny ztp preukaz
gustino
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 30.05.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gustino »

duskobenka napísal:no pokial ja viem tak mozes mat tu dialnicnu ale vzdy ked ides po dialnici tam toho cloveka ktory ma ztp musi byt..ci sa myslim?
Nemýliš sa je to tak. Moja žena má zťp preukaz a vždy keď chcem ísť po dialnici tak musí byť so mnou v aute. Raz nás dokonca zastavili, mali sme preukaz aj všetko len akurát papier o rozhodnutí že to má schválené sme nemali pri sebe a už nás chceli veľmi riešiť. Odvtedy to máme všetko v aute aby zase nemali s nami policajti nejaký problém
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

dobre vediet ze je to tak..som o tom ani nevedel a oco si teraz vybavuje ztp preukaz tam mu budem vediet aspon povedat co vsetko musi so sebou nosit
dejwco
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 09.06.2016 10:07
Bydlisko: Pezinok
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dejwco »

ale prosim ta niektori uradnici su taky motaci ze ti vobec nic nepovedia a nie este toto. Aj ked sa spytas tak maju problem odpovedat a nie ze by ti to este sami od seba zacali vysvetlovat
mircoo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.06.2016 11:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mircoo »

mjuller napísal:však ale to by mu mali povedať aj na úrade kde si to vybavuje
nie vždy ti povedia
andy1985
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.06.2016 15:16
Bydlisko: Myjava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy1985 »

goberschicz napísal:dobre vediet ze je to tak..som o tom ani nevedel a oco si teraz vybavuje ztp preukaz tam mu budem vediet aspon povedat co vsetko musi so sebou nosit
tak snad to teda vybavite, ci uz ste aj vybavili?

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných