Smerovky - Opel Tigra Cabrio

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

basatko00
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.06.2016 22:06
Zdieľať na Facebook

Smerovky - Opel Tigra Cabrio

Príspevok od používateľa basatko00 »

Ahojte , chcela by som sa spytat ci mi nevie niekto poradit . Kupila som opel tigru cabrio r.v.2004. Nesvietili tam predne smerovky. Myslela som ,ze je to chyba v ziarovkach ale dnes som ich vymenila a stale nic . Bocne a zadne svietia alepredne vobec ani tuk. Vie mi niekto poradit kde by mohla byt chyba? dakujem za rady .
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ja by som zacal od poistiek.Tie su v poriadku?
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Vecsinou byvaju lave a prave.Ale neprekvapi ma aj ked budu predne a zadne.Jedna ziarovka,dajme tomu.Ale dve nie je nahoda.Potom uz len presvietit kostry a plusy.Ale takto sa to tazko riesi.
basatko00
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.06.2016 22:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa basatko00 »

Ahojte, poistky som skusala a zda sa ze tam problem nie je. Kostra a plus? Vies mi to presnejsie objasnit? Budem musiet ist do servisu ci to zvladnem aj ja? Som sikovna :-\ :2f93:
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

O tom nepochybujeme ze si sikovna ale ak sa zmylis a prepojis co nemas,mozes spravit ovela viac skody.Z elektrikou v aute sa neda robit formou pokus-omyl.Na ziarovku musi ist - kostra a + od vypinaca,prerusovaca a cojaviem este coho.+ a - mozes prepojit len cez meraci pristroj.Ale kedze to je starsie auto-hadam sa nemylim moze byt problem v ukostreni.Predne ziarovky budu asi na jednu kostru.Ale to sa da zistit len premeranim.Nemusis do servisu,ale najdi niekoho kto trochu elektrike v aute rozumie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní