Značka obmedzenia rýchlosti vs navigácia

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Veď práve to...Človek v mojom veku už nevie čomu má veriť v dnešnej dobe... :4012: :4012: :4012: :zg282: :zg282: :zg282:
...Ale čaká to každého a potom "pochopí"...
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

vojto zacinam to sledovat na sebe aj ja.asi starnem.preto to zacinam chapat. :41c2:
tudzo
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 01.04.2009 13:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tudzo »

raven85 napísal:Je zdarma, netreba ju crackovať, ako Sygic a spokojne ta odnaviguje všade.
A čo tak si ju kúpiť a nemusíš crackovať. To už nemáte ani 20€ čo stojí?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

cicmanec napísal:No, myslím, že u Vojta si troška mimo s tou generáciou... lol
Tak potom jeho starosti už vobec nechápem ;-) Lebo sorry, ale aby sa dospelý chlap zaoberal takouto pííííčovinou... ;-) Miesto nejakej ušlachtilej činnosti, napr. vybehnúť na pivo ;-)
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

Starymotorista napísal:
Acon napísal:Toto je problém súčasnej generácie. Tak sú zblbnutí technológiami, že zabúdajú myslieť
Ta dobre píšeš. Ako v tom vtipe, vybrali sa muž a žena na výlet, že muž bude šoférovať a žena sledovať tabule, no za chviľu nabúrali, policajt sa pýta, pán vodič, vy sa na tabule nedívate ? a on, že nie, to žena, tak sa pýta ženy - no pani a čo bolo na tej tabuli ? a ona že tento dom je na predaj ! :d :D
tento som ešte nepočul ale dobre som sa zasmial. To keď necháme niečo na ženy aby sledovali. Iba to čo ich zaujíma :D
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

tak niektori radsej riesia blbotiny ako ist na pivo :D no ja som presny opak, pivo zboznujem a radsej chodim nan:D
vokscak
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 10.06.2016 16:04
Bydlisko: Poltar
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vokscak »

goberschicz napísal:tak niektori radsej riesia blbotiny ako ist na pivo :D no ja som presny opak, pivo zboznujem a radsej chodim nan:D
a nevadi to tvojej zene? stale len chodit na pivo, ci chodi s tebou? :40bd:

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných