Hyundai ix 55

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Hyundai ix 55

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

zdravim,,vedel by mi niekto poradit,ide oto ze mi v spatnom zrkadle nefunguje kompas,,pritom stmievanie zrkadla funguje,aj kontrolka svieti,,,da sa to nejako aktivovat?dakujem
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Sorry za OT, ale rozmýšlam či by ma to vôbec trápilo

Ja tu chobotinu mám v aute tiež a rovno ti poviem že som to za 5 rokov vlastníctva ani len nezapol. Automaticky to je vypnuté a po štarte to treba zapnúť
A nejak som nepochopil ani zmysel na čo mi to tam má slúžiť
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

ked som auto kupil,bolo to nefunkcne,,jednoducho by som chcel vediet preco to nefunguje,,a sfunkcnit to.dik...inak,,,da sa napr.diagnostik.vypnut tu zelenu kontrolku stmievania zrkadla?-mam v zadu folie..
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Kompas slúži na to aby človek vedel kde je sever....V aute je to na to aby sa človek pri jazdení nenudil...pretože sledovať cestu a premávku to sa dnes nenosí. A hlavne výrobcu to skoro nič nestojí tak to tam dáme aby bolo čo do reklamného prospektu napísať.
Som zvedavý, kde a ako tento systém a spôsob oblbovania pri autách skončí...Dnes je v každom aute 50% vecí ktoré absolútne ľudom netreba...Hlavne že čo treba to tam nieje...rezerva alebo zdvihák...Ale pochybný kompresor a vo flaške nejaký sajrajt na akože zalepenie to tam dajú , mal som defekt väčšinou tak že predmet ostal zapichnutý v gume a vlastne to držalo tlak pomerne dlhú dobu. Zato ak som roztrhol gumu na boku tak bola na vyhodenie a tam by nijaký kompresor a lepidlo nepomohlo.
PS kašli na kompas . Ak Ti to treba k životu skús pozrieť stránky Hyundai klubu.
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

v podstate mas pravdu....pozeral som aj ceske a nic,zato som tu zalozil temu.inak dik
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

rele zhavenia

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

zdravim vas,vedel by mi niekto poradit kto vykonava repasy-rele zhavenia na ix55????
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

:2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných