Poistenie auto-check

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Najistejšia poisťovňa je doma či už prasiatko na poličke alebo obálka pod matracom v posteli. Takýchto poistovní je jak maku poistné podmienky nenaštuduješ ani za týždeň....A tých výluk pri aute do 15 rokov a do 200 000km mi prída dosť veľa. Neboj sa majú to prepočítané aby sa to oplatilo im a nie Tebe.

PS: Mne to príde jak keď som si pred 14 rokmi kupoval koženú sedačku .... záruka 30 rokov od výrobcu...OK fasa hovorím si a potom čítam podmienky a tam že každý rok musím zaplatiť technika ktorý ju príde skontrolovať...A teda mi to vyšlo že ak si ju každý rok nedám skontrolovať a tie prachy si odložím tak za ten čas mám pomali prachy na novú.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Cital som jejich poistne podmienky a tiez aj poistny program, teda co kryju a co nie.
Co je na tom zaujimave? Ked som to cital, tak v podstate asi takmer vsetko, co predstavuje vyssie vydaje v pripade poruchy neni kryte. Vo vylukach krytia maju snad vymenovane vsetky cinitele, ktore maju za nasledok dakej poruchy. Takze ak nieco akoze kryju, tak si dali do nekrytych suciastok diely ci sposoby poskodeni, ktore v podstate maju nasledok poruch, zavad.
Mna by skor zaujimalo, ci tam niekto najde nieco, co sa moze pokazit na aute a poistovna ma krytie tej suciastky, bez toho, aby boli vylucene s poistenia ....
Ja som tam nenasiel nic, lebo vzdy za zlyhanim tej akoze krytej suciastky maju nastavene podmienky tak, ze v podstate ani inak zlyhat nemoze.
Ze krytie oprav v ramci EU??? Odtah do sumy 80€ :40bd: :40bd: :40bd: To snad ani nemyslia vazne.
Kolko stoji to poistenie? 1€ na rok? To by mozno stalo za srandu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných