preprava avie z inneho okkresu

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fabio.sk.ma
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 21.07.2007 17:04
Zdieľať na Facebook

preprava avie z inneho okkresu

Príspevok od používateľa fabio.sk.ma »

dobry .potrebujem od vas radu.chcem kupit aviu hak.s inneho okresu.neviem co mi treba aby som mohol soferovat v klude bez pokut cestu domou.tym nemyslim vodicak ,stk atd.hlavne ma zaujima myto a mytna jednotka.mam vybavit mytnu jednotku alebo ist bez nej a cihat na kontrolu.
Factor
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 08.03.2009 20:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Factor »

Ak je tá avia nad 3,5 tony (viem že boli aj skriňové na ktoré stačil B-vodičák, ale ty píšeš hák tak si na 99% myslím že to bude nad 3,5 tony) tak mýto potrebuješ ak nechceš od mýtnej polície dostať naloženú pokutu. Ak to chceš silou mocou riskovať, tak prebehni tú trasu autom a skontroluj či sú tam neni mýtne brány, prípadne trasu zmeň. Kúp vysielačky za 20 euro, kamoš nech ide 500m pred tebou a nech ťa varuje pred hliadkou. Aj tak to bude hop alebo trop. Rozmysli si či chceš zariskovať alebo zacvakať mýto.
fabio.sk.ma
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 21.07.2007 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fabio.sk.ma »

ano hak.kontajner.moc nechcem riskovat.len ci sa da vybavit na prevoz neake myto.myto vyybavim ked bude auto prepisane.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Nemusí volať. Neexistuje prípad, kedy by nebolo treba platiť mýto. Je to N nad 3,5t takže skočí na najblyžššiu slovnaftku, vytiahne 150€ (100 kaucia za jednotku, 50 kredit) a na svoje meno a špz si zoberie mýtnu jednotku. Musia to mať aj nové autá = holé podvozky ešte bez TP a ŠPZ akurát vodič nemusí mať kartu vodiča a nemusí používať tachograf. Tento prípad je jasný. Bez mýta ani ťuk a nemusí ho ani hliadka zastaviť, mýtne brány monitorujú ŠPz ale to sa možem mýliť.
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný