Jeep Wrangler 95 - dusenie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tibbko
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 30.01.2009 14:35
Zdieľať na Facebook

Jeep Wrangler 95 - dusenie motora

Príspevok od používateľa Tibbko »

Zdravim, mam wranglera rocnik 95, 2,5l benzin + plyn a robi mi taku vec ze na volnobehu mi klesaju otacky az do kym auto nezdochne, za jazdy ho niekedy dusi niekedy nie, obcas streli z vyfuku....vacsinou to robi len ako sa zohreje motor. Auto za poslednych 6 rokov najazdilo cca 2000 km (olej ani ziadne ine veci tam za tich 6 rokov menene neboli) ...teraz som vymenil olej, filtre, sviecky a auto islo 5 dni pekne az kym zase nezaclo robit to iste. Je tam aj montovany plyn ktory netusim ako dlho tam moze byt ale zevraj by to s tym mohlo mat nieco spolocne,. Na plyn auto nedusi akurat na volnobehu zdochne a taha len do nejakych 3 tisic otacok.

U nas v servisoch sa na to nikomu nechce pozriet tak ak by niekto vedel kde by mohla byt chyba bol by som mu vdacny :3906:
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

sitko v nadrzi, lambda treba poporiadku moc neverim ze nenajdes dielnu kde sa v tom nechcu rypat alebo to vezm do ziliny (jeepparts.sk) - tamojsi chlapici ti ho 100% spojazdnia ale neviem pri kolko eurach zacina ich ochota.
slash23
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 03.08.2009 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slash23 »

Zanesená škrtiaca klapka?
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný