Renault Fluence

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

ja som si po rokoch VW group - nasral ma passat 1.9 tdi 77kw 105PS ročník 2008 fungel nový ktorý sa pri 160 000km rozsypal - presedlal na žabožrúta renault megane grandtour 1.6 16v 81kw 110 ročník 2011 - fungel nový mám na ňom 80 000km a žiadna chyba sa neobjavila - servis kestler panónska zatiaľ paráda - nemám výčitku - už ho nesservisujem tam lenbo už netreba a servis ako aj náhradné diely musím povedať že ceny veľmi prijateľné. Mám záujem opäť meniť auto a zvažujem ostať pri žabožrútovi - možno nový megan grandtour keď príde alebo nový scenic poprípade ak sa domáca kasa pustí tak možno talisman grandtour - JA ZA SEBA VEĽKÁ SPOKOJNOSŤ.
máme aj kangoo a traffica a zatiaľ tiež super a jazdí sa s nimi katastroficky lebo najlepší offroad firemný offroad, že? ja by som napríklad už nechcel VW Group teda iba ak by vyrábali VW Golf IV 1.9 tdi 81kw - ten som dojazdil až na 660 000km a ešte slúži druhému majiteľovi a to bolo, že nekazové auto.
michallehocky123
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31.05.2016 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michallehocky123 »

Za mna osobne urcite ano. Skvela limuzina. Moj nema ani polroka ale jazdi sa nim skvelo. Nepocul som nikoho, kto by sa stazoval na nove vozidla Renault. Spolahlive auto, s vynikajucimi motormi a super vybavou na tu cenu. Kukni na oficialnu stranku tam mas vela informacii, mozno ta to prekona :) https://www.renault.sk/vozidla/nove-voz ... uence.html

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných