Infiniti FX 35

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Petzi, posledne varovanie o vyjadrovani pred BANom...
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

petzi vieš čitať? Ak nie nech ti doma prečítajú a preložia... Murano malo problém s keramickými katalyzátormi ktoré sa rozpadli na malé časti, recirkuláciou boli natiahnuté do motora a poškodili ho.... to ale nie je o motore ale o niečom inom... tak kedže si múdry múdrovatý napíš koľko Z menilo motor a to jazdia chlapci okruhy... ak motor dostane správny olej, na okruh jazdy prídavný chladič oleja nemá problém... Murana navyše ľudia prestavujú na lpg.... už si snád počul že zle nastavené lpg pochová každý motor? Tak si ešte pomudruj a napíš niečo k veci.... nielen koľko motor chce niekto kúpiť.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

herin napísal:Len tak zo zaujímavosti ked je tu táto téma tak som na stránke zadal len infinity a model FX a hned prvý po výmene motora pri 60 000km z dôvodu zadretia :40bd:
A pozerám dalšie inzeráty a maju naozaj na to aké su tie autá ročník podivuhodné nájazdy..2004ka-93000km..2006tka-70000km..2008čka 39000km..a podobne, tak mám pocit že tie autá viac ludia leštia v garáži ako na nich jazdia..
Asi sa obavajú aby im to niekde nekrachlo pri takej japonskej kvalite a chodia s nimi maximálne do Tesca :d :D
- keby si vedel čítať tak na tých ciferníkoch vidíš že nájazd nieje v km ale v míľach... o míľach si už počul? Asi si v škole chýbal ty slovenská kvalita z Tesca :d :D
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

ak dobre pamatam, tak motor sa pridrie vdaka rozpadnutemu kat, totiz vraj teplom sa rozpada vlozka a vdaka pohybu plynov sa tento prach natiahne do valca (je to keramicky prach a to je horsie ako kov).
cize kto si da este LPG (vyssia teplota) tento to este urychli
ja mat to auto, vyhodim kat a idem na emisie - predpokldam totiz ze aj bez kat prejde a ak nie, tak si kupim kovovy kat
auto je inak spolahlive a priam nesmrtelna prevodovka (oproti EU a pod.).
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

hjundai napísal:
herin napísal:Len tak zo zaujímavosti ked je tu táto téma tak som na stránke zadal len infinity a model FX a hned prvý po výmene motora pri 60 000km z dôvodu zadretia :40bd:
A pozerám dalšie inzeráty a maju naozaj na to aké su tie autá ročník podivuhodné nájazdy..2004ka-93000km..2006tka-70000km..2008čka 39000km..a podobne, tak mám pocit že tie autá viac ludia leštia v garáži ako na nich jazdia..
Asi sa obavajú aby im to niekde nekrachlo pri takej japonskej kvalite a chodia s nimi maximálne do Tesca :d :D
- keby si vedel čítať tak na tých ciferníkoch vidíš že nájazd nieje v km ale v míľach... o míľach si už počul? Asi si v škole chýbal ty slovenská kvalita z Tesca :d :D
No ty si inteligent na pohladanie..
Chvalis tu to co sa hodne serie..
Chalana nahovaras aby si to kupil a kto mu to opravi ty mudrc?
Na infinity maju fakt diagnostiku na kazdom rohu ze?Moji rodicia maju len mazdu a staci..pomaly nikto okrem autorizaku diagnostiku so softom na to nema..ved naco aj ked tu tych aut jazdi par stovak..
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Infiniti FX 35

Príspevok od používateľa seven549 »

jozkokmec napísal:Nazdar chlapi. Brat uvažuje o kúpe tohto modelu, no nevie sa rozhodnúť medzi 206 kw a 226 kw...zrejme by si to hodil časom na plyn.
ja vlastním v8 volvo xc90 a do týchto áut moc nevidím, preto som sa rozhodol spýtať tuto na fore...vopred dakujeme za rady
je to šrot plecka japonsky nepodarok.lpg dáva do autá len sockar a hráč na osobnosť.to čo si napísal žedo toho nevidíš je zlá odpoveď.

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 2 neregistrovaní