DODGE RAM skusenosti majitelov a mechanikov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dodge

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smallbos
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 20.05.2007 14:04
Zdieľať na Facebook

DODGE RAM skusenosti majitelov a mechanikov

Príspevok od používateľa smallbos »

poprosil by som iba zainteresovanych ludi bud majitelov alebo mechanikov .to auto sa mi paci a nezaujima ma kolko zerie chcem prakticke rady ..chcel by som benzin.. popripade vase klady a zapory toho auta, dakujem ...
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

na uvod poprosim moderatorov o presun do temy DODGE lebo so skodovkou to fakt vela nema :d :D

ja sice nie som majitel ale cosi som najazdil na dvoch starsich (co sa vyrabali do 2002),
jeden bol ram 1500 5.9L magnum V8 a druhy ram 3500 8.0L magnum V10

su to silne auta, ked to mam porovnat napr. s chevrolet silverado 2002 tak chevy bol pohodlnejsi, dodge bol skor pracovny co sa tyka pohodlia vnutri, co sa tyka jazdy bol dodge asi podvozkovo tvrdsi ale to moze zavisiet aj od verzie

motory nema zmysel opisovat :) kto zazil vie

jedina sanca ako to na slovensku zivit je lpg, nakolko mas maly rodinny servis tak si to opravis sam a diely sa urcite budu dat pozhanat z pl pripadne sa da aj z usa objednat
Obrázok Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC + LPG (BRC)
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

ako sa pise nado mnou, diely za babku z USA, mal to sused v Kanadae, na korbe snezny skuter a valis cestou necestou, len na pumpe budes stat dlhsie, ma myslim ze 110l nadrz ;)
smallbos
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 20.05.2007 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smallbos »

noo tá nadrž to práveže dobre viem ..pred niekoľkými rokmi sme do toho natankovali za 3400 ešte vtedy korún a niežeby ešte tam nevošlo za viac:D
ale ten motor to je jedna báseń zaujímal by mo konkrétne motor HEMI V8 5.7 . chcem to auto na také normálne jazdenie neurobím zas neviem koľko km a mal by som okrem toho aj iné auto.... mal som sa možnosť voziť na ňom je to fakt zážitok preto to chcem ked už to nestojí toľko ako kedysi davnejšie. este sa chcem spýtať na skusenosti s LPG v tomto aute podľa mňa by nemal byť žiadny problem pri tomto motore..
Petom1
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 05.01.2009 14:13
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petom1 »

V starej robote kolega hovoril, ze prerabali Dodge RAM na LPG. On vypomahal u pana Krutela v Brezne maju tam taky LPG servis. Vraj to majitelovi nik nevedel spravit tak sa do toho pustili tam. Ale teraz je uz ina doba mozno to vedia robit aj inde..
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

s namontovanim lpg nie je problem akurat to bude prihlasovane ako individualna prestavba ale to sa v tej cene za splynovac strati :)

spotrebu plynu rataj 17-23 litrov kombinovanu
Obrázok Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC + LPG (BRC)
klubnik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.09.2010 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klubnik »

Mam RAM 4.7L..04 rocnik,super auto,clovek sa v tom citi ako v tanku,max.bezpecne,bez akychlolvek problemov..bezna udrzba,menil som iba olej a remen,spotreba cca 15L..doporucujem..
ram007
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.01.2014 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ram007 »

No, já s tou spotřebou nevím. Uvažuji též o koupi RAMky - 1500 s motorem 5,7 Hemi a ve městě pod 20 prý ani náhodou.
Kamarád, který má RAMku právě ve verzi 5,7 Hemi si jí nakonec nechal předělat.
Pro informaci mu to předělávali tady: http://www.levnelpg.cz/ ..
Máte někdo nějaké zkušenosti?
Nebo obecně nějaké rady ohledně LPG a RAMky?
Díky
Michal
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

ak by som mal na vyber z toho co ponuka tato firma tak radsej system tartarini

vdaka fotogalerii by som sa vsak tejto firme asi radsej vyhol

'uhladnostou' montazi ma priam odstrasili .. ten salat co nechali pod kapotou niektorych aut, odflaknute tankovacie hrdla, strach pozerat
Obrázok Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC + LPG (BRC)
Bubless
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bubless »

Zdravím,
potreboval by som rad uhľadom auta Dodge Magnum 5.7l Hemi.
Mám taký problém že sa mi občas pri štartovaní resp. po naštartovaní rozsvieti celá palubovka všetko pípa a auto ide na 1dnu rýchlosť ...nepomôže ani vypnutie a znovunaštartovanie . Až keď vyberiem reládka v poistovej skrinke a znovu založím tak to potom prestane.

Neviete čo to môže byť ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Dodge fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní