Aprilia RX 70 - dusenie , neprevidelný chod

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MindoPindo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.05.2016 21:18
Zdieľať na Facebook

Aprilia RX 70 - dusenie , neprevidelný chod

Príspevok od používateľa MindoPindo »

čaute borci, mám taký dosť chúlostivý problém s mojou apriliou rx 70 s ktorou si neviem dať rady, moja aprilia rx 70 má AM6tkový motor čo sú motory ktoré pracujú na veľmi vysokých otáčkach, problém je ale v tom že na šiestom prevodom stupni tak pri 90km/h začne vynechávať alebo resp dusiť ju, proste pekne idem všetko no potom ako keby nešiel benzín do valca alebo čo, proste začne ju dusiť ked ešte viac pridám pryn tak ju začne ešte viac dusiť a potom zasa skočí na normálny chod lenže motorka tým pádom spomalý nakoľko ju dusilo a motorka strácala rýchosť čiže znovu vyletí do tých 90-95km/h a potom znovu a znovu, neviem čím to je, karburátor som čistil, menil trysky, odbroník mi povedal že vzduchový filter tak som ho dal dolu bolo to bez filtra ale výsledok žiadny, neviem si stým dať rady a bolo mi ľúto ju nechať bez filtra tak som tam aspon dal silonku ktorú som šmajzol mamke ale to motorka už skoro vôbec nešla a koktala aj pri 1/2/3/4/5/6, neviem si stým dať rady, neviem kde by mohol byť problém, napadá vás niečo?........ Možno niekoho napadne zmes, no tou som tiež skúšal na všetkých možných polohách, fakt porobil som babety pioniere, simsony ale nenapadá má nič
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní