POZOR NA KOMUNALNU POISTOVNU

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

POZOR NA KOMUNALNU POISTOVNU

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Tymto by som chcel varovat motoristov aby si davali pozor na komunalnu poistovnu pretoze nechcu preplacat skody ktore sposobili ich poistenci , stalo sa mi to uz druhy krat .
Cerstva udalost : ich poistenkyna nam sposobila skodu na aute narazom do zadnych lavych dveri ktore su uplne preliacene a nedaju sa ani riadne zavriet je poskodeny aj lem zadneho blatnika a nejake drobnosti ,auto po obhladke urcena skoda 967 Eur a napisali nam mail ze nemame narok na uhradenie skody .. ako by ste toto riesili ???

Minuly rok mi rozmlatil ich poistenec celne sklo ,nastastie sa mi ho podarilo zastavit ale nic z toho pretoze mi to nepreplatili a musel som si to dat vymenit na vlastne naklady

ak viete ako na nich prosim odpovedzte dakujem
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Zdá sa mi to neuveritelné...

Ak má poistovna platiť tak to vždy ide trochu ťažšie, ale aby odmietli preplatiť škodu úplne tak na to musel byť nejaký dôvod...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Laki - velmi vela poistných udalostí aj vyšetrované políciou a odpoveď - nehoda nemohla prebehnúť tak ako bolo popísané v hlásení a preto nie je nárok na plnenie. Bol som nepriamym svedkom aj troch súdnych sporov kde znalec poisťovne svedčil a argumentoval proti záverom polície.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

zatial neviem viac , toto mi bolo napisane dnes v maily ,zajtra tam zavolam ze preco ,,,
a co som mal pred rokom tak chceli aby som im dokazal ze to bol kamen z ich poisteneho auta , v aute sme boli traja a svedkovia mi boli na nic , skratka na co je takato poistovna ked si neplni svoje povinnosti mali by ju zatvorit a kompetentnych obesit verejne na namesti
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

ivko ... neviem ake dovody by tam mali byt , zena isla po ruzinovskej hlavnej a vodicka ktora sa tocila cez elektrickove kolaje si ju nevsimla a buchla jej do lavych zadnych dveri , zena ma sandero stepway a ta co do nej buchla mala sorento ,cele dvere preliacene ze sa nedaju riadne otvarat ,okno neide dole tapacir mierne pretlaceny dnu do auta , policiu nevolali pretoze zena isla do skolky pre deti a nestihla by ich zobrat kym by prisli policajti , spisali zaznam o nehode , vsetko bolo ohlasene mnou na poistovni , po 2 tyzdnoch som tam volal ze co je stym ,tak mi dali cislo na obhliadajuceho v bayern centre , obhliadol to , spisal a ticho , zasa som tam volal a na poistovnu a ze mame poslat naskenovany vodicak a op vodica v case nehody tak sme tam poslali a zasa cakanie a dnes nam prislo mailom ze nemame narok na uhradu skody , zajtra si to tam vypiju a riadne , co by ste mi radili ?
01Eagle
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 10.09.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01Eagle »

Zas a opäť havarijné poistenie aspoň najmensie by situáciu krásne poriešilo pre 100€ rocne človek príde o 500€ zrejm ostáva sa súdiť
Naposledy upravil/-a 01Eagle v 27.04.2016 16:54, upravené celkom 1 krát.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

asi najlogickejsie by bolo - zobrat vsetky podklady, mas to nafotene, spisane od policie a ist sa osobne informovat, kde sa urobila chyba. Ak tvoje argumenty nebudu dostatocne presvedcive, budes musiet sudnou cestou. Vela stastia, lebo najvascia patalie je asi v tom, ze aj pred sudom obhliadaci skodovych udalosti vystupuju ako znalci s osvedcenim a to je zvycajne tazko prebijat a je to nadlho.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

malo informacii, tazko sa vyjadrit. Vies kolko sa robi poistnych podvodov? Netreba sa preto cudovat, ze nejaky skutocny pripad je potom oznaceny za podvod.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Povedal by som ze ked sa otcovi podarilo cuvnut jednej zenskej do svetla z mojim obuchanym verglom,viac toho poistovaka zaujimalo ci sa to skutocne stalo ako to,co mam poskodene.To som nevedel ani potvrdit ani vyvratit kedze skoda u mna ziadna a na Renaul Megane za 850 €.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní