Strhnuty závit kolesa (možné riešenia)

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nedele sú bežné pracovné,aj tá dnešná.jeden fúzatý vodca vraj raz povedal...vtedy treba chcieť,keď sa dá !
Ale čo tak po SVK pozerám,väčšina chce,keď sa nedá
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hosi skontrolujte si ci vam nejdu oci sregom od roboty, v cine este volny vikend nevynasli a u nas je uz na ustupe lol, darmo je maju co dohanat vyspelym svetom :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Väčšina "majstrov" vie len lamentovať ale aby spravili dačo navyše to nie. A to nieje len o ochote ale aj o tom že skrátka spraviť si meno a zákazníkov.
Ale zas je pravda že ak je človek zalezený v dielni 6 dní od rána do večera, tak aspoň v nedeľu chce mať pokoj.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Chalosi, osobne som za to, aby v nedeľu bolo zatvorené všetko!!! Iba čerpacie stanice typu pichni kartu, natankuj, strhnem ti a ideš...bez obsluhy.
Oddych musí byť a stanovil by som nedeľu za taký deň.
Čo sa týka toho, že som otravoval v nedeľu, keby mi povedal, že nemôže tak volám inam, takže oni mali biznis, spravili si u mňa dobre meno, aj známym odporúčim. Privyrobili si, a voľno môžu mať zajtra. ;)
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

kamaro a 4 sroby... pff.. to dokaze kazdy... :d :D ja som isiel na favaci 160 po okreske a prave predne kolo drzalo len na 3 sroboch... to bol iny zazitok, plechy som drzal i ocami a to kolo ani nehovorim... :40bd:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

arnie191219 napísal:Jazdim rychlostami nad 250 kmh no ty si iny borec-co jazdis F1? :2f93:
ja jazdím bežné 200 220 pre mňa normalka.ináč asi to camaro som už videl minulý rok september v taliansku tesne za hranicou piatok poobede.ja som šiel 150 a to auto okolo mňa len tak preletelo.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cviro123 napísal:Pani ale takto socializmus nevybudujeme :) Sledujte datum a cas :d :D

Obrázok

Cviro ale mnoho podnikateľov si proste musí vyriešiť problém z autom cez víkend.Zo strany mechanika je to o tom,aké si stanoví podmienky.Pre stálu klientelu čo vlastne človeka už živí je to služba nonstop.Ak je medzi klientelou lekár,tak si ale tiež neviem predstaviť,že na zavolanie za chvilku nepríde.Alebo proste ten komu zavolám,ak už to nevyhnutne treba.Tieto veci nie sú jednosmerky,je to tam aj späť.Odmietnuť sa dá,raz
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

No ja nemam najmensiu predstavu co s tym vlastne mas. Sroby mas zalisovane v naboji. Ak sa strhol zavit, srob ide vylisovat a nalisovat druhy. Aky helicoil tam chces davat? Ak sa srob toci v tej zalisovanej casti ziadny helicoil ti to nevyriesi, len vacsi srob.
Obrázok
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

sbf
Chlapík to už má vyriešené :).
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

To si študoval aj mne a si bol jediný človek, ktorý bol ochotný sa so mnou baviť piatok poobede o 16tej...
V Renaulte v KE sa objednáva na 2 týždne dopredu a aj to tam treba nechať auto na minimálne jeden deň.
Všade v ostatných servisoch len - "nechajte tu auto na týždeň", "auto musí vychladnúť" a "diagnostika sa nedá spraviť za 10 minút" a presne toľko ti trvalo odhalenie problému...:).
Problém vyriešený, snímač tlaku klimatizácie som vymenil a problém odstránený. Vďaka tebe.
Na môj veru, kebyže vyhrajem Loto, tak si spravím autoopravovňu, zoberiem tam pracovníkov, ktorým nerobí problém pracovať aj mimo štandardný čas a bolo by to tam stále narvané...
Niektorým ľudom nevysvetlíš, že musíš chodiť do práce, auto ťa fakticky živí, lebo na ňom dochádzaš do roboty a s5, lebo nemáš spoje a že im nemôžeš nechať auto na týždeň len tak hocikedy bez toho, aby si si vybral dovolenku.
Tí páni, čo pomohli Tomketovi, ani ty Cviro nie ste ten prípad a presne takých ľudí treba podporovať.
Musí fungovať vzťah servisák - zákazník. Bez toho tu socializmus nevybudujeme :)
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Keď chirurg vie, ktorý orgán treba transplantovať, keď mu príde výsledok z vyšetrení, tak je to brnkačka...;-).
Bez toho, aby mi to niekto zdiagnostikoval originálnou diagnostikou, by som len tápal v tme. Keď ale vidím exaktné čísla a závislosti a viem, ako čo funguje, je už výmena dielu to najmenej. Ide o ten proces zistenia závady, aby som nevymenil zbytočne kompresor, nedal naplniť zbytočne klimatizáciu...
Takže chvála je zaslúžená - diky ešte raz :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Musí fungovať vzťah servisák - zákazník. Bez toho tu socializmus nevybudujeme :)

No,musí ako musí...nemusí.Funguje to veselo aj chlapcom kde je prístup k zákazníkovi mizerný.Možno dokonca ďaleko lepšie,pretože ak so zákazníkom nejaký vzťah existuje,tak ste značne prístupnejší a ústretovejší.Oni dobre poznajú prečo sa im viac vyplatí vzťah - zaplať a chod do rit..i a už neotravuj
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Zákazníkov, ako aj áut je na Slovensku dosť. Stačí, že prídu raz. Zaplatia a odídu, aj keď nespokojní...
Keď otočia každého takto raz, tak v kľude vyžijú a nemusia si robiť starosti s prístupom k ľuďom...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

som za vsetkych rad, ze si nasiel takych ochotnickov, aj ked v cechach. pisem si a budem doporucovat aj dalej.aj ja rad uz z principu doplatim takym ochotnym ludom /a ked to este aj dobre opravia/nieco navyse, lebo ich je stale menej a menej.....

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní