Mazda CX-7 2.3 DISI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pavel.b1
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.03.2009 18:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavel.b1 »

elauato - krásne napísane palec hore
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Zabudli ste povedať.... nie len turbo benzín ... ale priamovstrekový turbo benzín :-) To už je iné kafe :-)

Tu skôr ide o to, že sa dá kúpiť silná kára za smiešne love :-)

A LPG do auta s viac ako 200 koňmi je radosť dávať. A ak si ešte zoberiem priamovstrek, tak ďakujem pekne. Jeden tu predáva mazdu s nejakým iným splyňovačom, čo ide rovno na plyn aj štart. Len si teraz neviem spomenúť na ten systém. Otázka, či ho budú vedieť odservisovať, kdekoľvek :-(
lauryl
Príspevky: 338
Dátum registrácie: 04.05.2006 21:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lauryl »

Kujon, síce nepredávam ale mám Mazdu 6 2.0 Skydrive s týmto systémom. Nerozumiem poznámke, že dávať plyn do auta s 200koňmi je radosť.

Ešte malé upresnenie, tento systém ponúka napríklad Prins a volá sa Direct LiquiMax-2.0 a nevstrekuje sa plyn ale kvapalné LPG zväčša priamo cez pôvodné benzínové vstrekovače, preto to štartuje priamo na LPG.

http://www.prinsautogas.com/en/products ... ystem.html
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

diky, presne to som myslel. Tu kvapalnú fázu, ktorá je v pohode pre priamovstrek. Len ta cenovka je horšia :-) Ale ak plyn do priamovstreku, tak len kvapalnú fázu.

Tak pár ľudí, čo to auto aj v takomto výkone využije, už LPG nepotiahne. Prepne sa na benzín a skončilo LPG šetrenie :-) (furt sa bavíme o klasickom LPG systéme). Väčšinou je viac reduktorov a snažia sa to dať dokopy :-)

P.S.: sorry, nie 200 koní, ale cez 200 kW. To som sa trošku sekol :-)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Vie niekto cenovku prerábky na ten Prins ?

Mazda je dosť "lacná" a ak by sa to vedelo prerobiť na tento spôsob, tak by to mohlo byť zaujímavé zväzenie :-)
martinkf
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 21.05.2014 20:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinkf »

pekný deň nechcem zakladať novú tému, ale uvažujem nad kúpou mazdy cx-7, odhliadnúc od spotreby, je to rozumná kúpa? ročne najazdím +-20 000km... zaujímalo by ma ako to je s tou spojkou, kazí sa často? moc sa do áut nevyznám tak sa chcem spýtať ohľadom servisu a ceny náhradných dielov...V mojom okolí je na predaj tento kúsok, len sa bojím tých km, či sú reálne, ale to asi nezistím, keď bolo dovezené však? a ešte by som sa chcel spýtať či sa vozidlo zaraďuje do kategórie M alebo N?

http://mazda-cx-7.autobazar.eu/23-disi- ... 74109.html

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní