Mazda CX-5 - zabezpečenie proti krádeži

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lauryl
Príspevky: 337
Dátum registrácie: 04.05.2006 21:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lauryl »

Potom čo mi ukradli Oktavku som sa pri novej rozhodoval podobne, hlavne medzi Zederom a VAMkom. Pripoistenie bolo aj na prvej Oktavke, ale blbo by sa mi vysvetlovala krádež ďalšieho auta. Tak som sa rozhodol pre lepšie zabezpečenie a to VAMkom R1. Zeder mi príde totiž príliš "nemotorný" keďže musím strkať kľúč niekam kam ani nevidím, pričom VAMko vytiahnem za sekundu aj keď idem len zaplatiť za tankovanie, alebo kúpiť dva rožky do obchodu, kdežto Zeder použiješ v lepšom prípade iba keď auto večer odparkuješ.
georgnr
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 28.09.2011 20:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa georgnr »

Tiež som sa takto rozhodoval a s Vamkom som spokojny, ale jedna vec je ista Oktaviu už nikdy viac nekupim a ani žiaden koncern, všade kde pridem tak to auto očumuju, opieraju sa oň, jakože nahoda, vidim to z okna ked som v robote.
Keby som vyhral v eurojackpote tak vyčlenim milion eur a vytvorim komando na zlodejov aut a všetkych by som postupne zlikvidoval, neukradli by ani jedno auto, taky je moj sen, zajtra idem podať.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

http://autobild.cas.sk/clanok/210782/no ... par-sekund
Všetky mazdy čo sa ukradli mali toto spolocne.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný