Millers oils, skutočne najlepšie?

diskusia o aditívach, aký olej pre moje vozidlo ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano,a viem aj kde ale nemám v láske konfrontácie kedže nič neriešia.Máš na danom stave leví podiel.
slavek1980
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.03.2016 08:48
Zdieľať na Facebook

Millers oil

Príspevok od používateľa slavek1980 »

Zdravim kupil som ho před rokom vymenil a že by som pocitil tichsi chod lepší výkon alebo nižšiu spotrebu nič auto funguje tak isto jako kde som pouzil bezny olej
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To bude tým,že nepozorne čítaš
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Práve na hlavnej stránke beží téma

Špičkový dodávateľ prevodoviek ZF ocenil FUCHS Oil ako špičkového dodávateľa 2015
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Milan nerozumiem prečo zrovna ty máš potrebu ešte roznášať tieto marketingové bludy?
Poviem ti to otvorene, keby podpísali zmluvu s iným výrobcom olejov ktorý im ponúkol výhodnejšie podmienky tak napíšu to isté...

Čiže o čom to je? Sám chceš viesť debaty na technickej úrovni a sám do nich miešaš vyhlásenia krčmové typu

Ford odporúča Mobil 1
Renault odporúča Elf
PSA zasa Total
Alfa Romeo Seleniu
...

Naleješ značku ktorá nie je preferovaná výrobcom a stane sa čo?
Úplne nič...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Našu firmu ocenila KIA cenou pre dodávateľa. Malo by to asi znamenať veľa, že? Ja ale viem, že to znamená prd keďže sme jediný dodávateľ daného komponentu. Je to ocenenie dodávateľských vzťahov a nie toho, že sme niečo viac v porovnaní s konkurenciou...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vy ste obaja ako by vás jedna mater mala.Môže byť niečo dobré uznané aj od riaditela mliečnej dráhy,ak je to vidíte ako marketing,tak je to proste reklamný podfuk a nie dobrý výrobok.Ste obaja zaujímavý chrobáci,vám je šumafuk či to je kvalitné či nie a ani nepripúšťate možnosť že by to tak mohlo byť. Ešte že ZF sú len taký hovniváli ktorý kašlú zvysoka čo bude ničiť ich prevodovky,proste vyhrali asi najlacnejší.Sú to šuflikanti,ovšem vašou optikou
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Furt len svoje dokolečka ako pokazená platňa...

Ja osobne napr. považujem Fuchs za kvalitný olej (mimochodom vyrábaný na Slovensku), tá tvoja cena má s tým ale pramálo spoločné!
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Milan, tak na to kúr že vyhral ten dodávatel čo ponúkol najzaujímavejšie podmienky. Nič iné za tým nehladaj
S iným olejom by tie prevodovky fungovali tak isto! Len pre boha nevrav že nie...

Nankang bol myslíš na základe čoho vybraný ako dodávatel pneumatík pre Škodovku? Pretože vyrába najlepšie pneumatiky na svete?
Tie rozvodové retiazky z ho-vna čo im dodávali boli vybrané na základe čoho
Cena, cena a ešte raz cena...

A takto ti tu môžem pokračovať kludne celý den. Ja nie som ten čo seno žerie
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Škoda času aj klávesnice
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ivko1 napísal:Milan, tak na to kúr že vyhral ten dodávatel čo ponúkol najzaujímavejšie podmienky. Nič iné za tým nehladaj
S iným olejom by tie prevodovky fungovali tak isto! Len pre boha nevrav že nie...

Nankang bol myslíš na základe čoho vybraný ako dodávatel pneumatík pre Škodovku?.....

...
Aj máš aj nemáš pravdu. Pneu, akumulátory a veci spotrebného charakteru sa kupujú najlacnejšie. No zbytok prechádza dlhodobými testami na simulátoroch kde sa kopec komponentov obmení a potom je ešte vyrobená overovacia séria. Potom sériová výroba kde sa v masovej produkcii v rámci záruky prejavia nedostatky a ak sa prejavia, dochádza k zvolávačkám. Takže ano, cena v pomere ku kvalite musí byť najnižšia no tomu všetkému predchádza dlhé obdobie testovania ktoré vyradí mnoho lacnejších dodávateľov.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mám info z prvej ruky o požiadavke škodovky na olej do prvovýroby - cena 6 (slovom šesť) Kč. Takže určite všetky možné testovali a z tých šesťkorunových vybrali ten najlepší...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tak prečo týždeň beháte okolo svojho automatu - čo za olej,aký olej ??? ak je továrenský vlastne sra.čka prečo vôbec sa bavíte v iných témach o olejoch ak dáva výrobca v prvovýrobe žbrndy z najnižšou cenou.bachnite si tam prvý olej z tesca a máte vymalované
Chlapci ..vy postavíte motorizmus v hlavy na nohy,ja už to vidím
Čím menej informácií,tým viacej konšpirácií,včera to Vašečka na TA3 trafil napresno
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Info od zamestnanca importéra Škody, ktorý ma na starosti technické veci, je konšpirácia?!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Najskôr.Kto z ďaleko prišiel,môže si hovoriť čo len chce. Staré ľudové príslovie.

Návrat na "Oleje, mazivá, palivá, aditíva"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní