Mitshubishi Carisma - točí a nenaštartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bbystrica
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 28.09.2014 20:18
Zdieľať na Facebook

Mitshubishi Carisma - točí a nenaštartuje

Príspevok od používateľa bbystrica »

Zdravím páni, som tu opäť :-)
Carisma rv 1997, benzin, prehadzoval som motor, bol tam 1.6/66kW a teraz tam je 1.8/85kW. Všetky konektory sedia, odkontrolované. Problém je ten, že auto točí a nenaštartuje. Zatial som zistil, iskru dáva, vybratá sviečka a iskra ide, palivo dáva, odkontrolované na lište. A teraz jadro problému, neotvorí vstrekovače. Vybratá lišta a ... ani ťuk benzín nedáva. Pritom riadiaca jednotka, immo, klúčik všetko s 1.8 ky. Dal som tam riadiacu s povodnej 1.6 ky, vrátane riadiacej, immo a kluča a detto, to isté. Pozeral som na weboch, vraj immo, čudné keď sa vymenil motor, ktorý chodil, a k nemu veci, čo píšem. Dôležitá vec, stále svieti check engine a predpokladám, tým pádom neotvára vstrekovače.
Auto je v garáži, takže návšteva origo servisu Mitsu nehrozí a tu na okolí neviem o niekom, čo by mal diagnostiku na Mitsu.
Ešte doplním, snímač na kľuke OK, snímač na vačke OK, odkontrolované.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Takze staci pozriet preco svieti ta kontrolka, nie?
laczko1
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 25.08.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laczko1 »

Mám 1,8 GDI ten istý problem som mal po otočení klúča zapalovania nezhasla kontrolka motora auto nenaskočilo...stačilo vymenit lambda sondu a vyčistit EGR.Teraz pekne odcvakava EGR a potom štart :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní