Preprava do 3,5 t

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

cicatko, ty sa vy*er tu na hlupakov,

zoznam sa z nejakou učtovníčkou , čo robí papiere pre prepravné firmy a dozvieš sa PRAVDU
cicatko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.03.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicatko »

Dakujem laco to bude asi najlepsie
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

to je typicky slovensky folklor

mlčať ako PARTIZAN

napr. kto by prezradil udaj o tom KOLKO zarába ???
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

Mal si tu pisane 30, 40 centov na km, co cakas, ze ti niekto napise euro/km?
neviem ci je na raale aj 0,40 real. Ponukaju tam vacsinou tovar na dokladku. Nikto ti tu nemudruje,ani ta neodradzaju, len taka je realita
ked mas teda dobreho kamarata, co kupuje dalsiu dodavku, co
ti neporadi?
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

presne tak, robit prepravu pre velke firmy

JUST IN TIME for VW Slovakia napr.

ale aj PPS Detva, či TATRAVAGONKA Poprad

jááj sorry, ty sa pytaš na prepravu do 3,5 tony...
Naposledy upravil/-a laco1871 v 19.11.2015 18:53, upravené celkom 1 krát.
jugo
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 08.10.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jugo »

cicatko napísal:Panove vy ste vobec nepochopili moju otazku ja som sa pytal po kolko idu prepravy na 1km v raal a timcome nic viac som sa nepytal a mam spocitane vsetko nie len naftu takze mi tu nepiste somariny ze neviem ocom pisem.... Programy viem kolko stoja takze dakujem za diskusiu
V tých programoch sa nejde cena na km, ale cena za prepravu. A ako tu bolo povedané, na to sa nespoliehaj. Nič v nich dokopy nie je.... No ale teda skús, a potom nám napíš....
N.M.
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 18.01.2010 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa N.M. »

Mám Raal, a poviem ti , že tam je odpad všetkých odpadov.
Ani si nepamätám kedy tak dal niekto cenu stanovenú od kilometra. Vždy tam je v kolónke cena napísané telefónne číslo, na ktoré voláš a tam sa dozvieš napr. Bratislava - Košice, 4 palety, 1 tona a cena 120eur. Ty počítaš ako počítaš a vychádza ti to nejako málo od kilometra a to sa do tej Bratislavy musíš nejako dostať (ak tam práve niekde miesi vyložený)...takže výsledok 0,25-0,30eur/km je akurát tak na naftu a bagetu...Teda ak niesi z východu a vrátil si sa niekde z Nemecka vyložil si v VW Bratislava a je ti jedno čo naložíš, len aby si mal aspoň zaplatenú cestu domov na východ....
Pochopil so ma bratmm?
Timocom, Raal, ťažko zoženieš prepravu stanovenú od kilometra, na 99% je cena od prepravy, ale nečakaj žiadne zázraky, takmer vždy je to len ako dokládka, a mám nato názor že o chvíľu bude dokládka aj 33paliet a 24ton.
Takže sa ty pekne poobzeraj po inej bohumilej činnosti, nie krútiť okrúhlou lopatou, a budeš spokojný.
A tie reči ako sa každému darí, ako každý kupuje ročne 2-3nové dodávky celkom never... Sú špedičky aj dopravcovia ktorý majú X dodávok, jazdia takmer nonstop, ale skús sa dostať na ich miesto... Majú to tam zabetónované na správnych miestach, a pochybujem že by si sa tam dokázal presadiť tým, že podlezieš nejakú cenu. Jednoducho, oni to tam majú podchytené, províziami dohodnuté prepravy, zmluvy atď.
No nejako som sa rozpísal....Záverom k tvojej téme:
Raal, Timocom, cena od kilometra sa neurčuje.
Ak dostaneš na dodávku 0,40eur/km môžeš byť spokojný...a ak dostaneš splatnosť 45 dní môžeš byť spokojný dvakrát.
Ak dostaneš 0,25-0,30eur/km a splatnosť 90dní, tak želám veľa pevných nervov a bohatú finančnú rezervu na účte.
Veľa šťastných kilometrov prajem!
P.S. Napíš sem o pár mesiacov, o rok, ako pokračuješ, naozaj ma to zaujíma.
zofre78
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 13.09.2007 20:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zofre78 »

ahoj, moja stará/27 rokov/ po VS zacala pracovat, že čo si kúpi, po mojej dobrej skúsenosti že P 306, síce starší, ale kúpili sme. Chodí každý deň 120 km, nevie čo je to tankovať, teraz riešieme veľkú dilemu že čo...alhambra je doma zbytočná, trošku novšia a určite bezpečnejšia, povedal som že toto bude Tvoje auto. Veľmi ju bude mrzieť za autom ktoré chodilo o dosť menej ako za pať litrov nafty. Ale to je staré pre Teba...toto je r. 2000
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

cicatko napísal:jazdim rad teraz som videl na vlastne oci rozbehajucu firmu ktora zacala s jednou dodavkou akonahle prisli faktury kupila sa dodavka a teraz sa kupuje dalsia tak len natom nieco musi byt a podotykam chalan ma len jednu spedicnu firmu ktora mu dohadzuje iba z Sk vonku naspät ide prazdny a aj tak zarobi nejdem sa tu bavit otom ci mam alebo nemam potrebujem vediet tie ceny za 1 km v raali alebo timcome alebo poznate lepsi program sem snim dakujem za vsetky prispevky
Takú rozprávku nenapísal ani Andersen, a to som už čosi preskákal. :4012:
jozeph
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozeph »

Ahojte všetci,môj názor bude trošku iný.Okamžite prestaň o tom uvažovať ,keď nemáš na nové auto, a finančnú rezervu. Cenu za nové auto a finančnú rezervu by som použil inak-inde a nedal do dopravy.Ja nie som spokojný ani s autom ktoré má spotrebu okolo 5-6 litrov ,obyčajná 1.9 Tdi Octávia ktorá má hodnotu najviac 3000 E a dostanem 0.40 centov na ruku. S Ivekom 35-12 nejdem nikdy za menej ako 1 Euro za každý kilometer,nárazové roboty -odťahovka.Radčej robím málo a nikdy nejdem pod cenu. Keď skončím skôr predám starú Octaviu a ko zánovnú dodávku.Ale zas nemám pôžičky lízing a iný nezmysel. Nikdy by som nezačal s autom na lízing ,pôžičku a podobne.
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

Kto ti da euro na km na 3,5 t???
ako odtahovka, dobre, potrebuju ta a je vas pomenej, ale dodabok je plna .... aj trocha. Na tirke sa jazdi 0,8 - 0,9 unia a myto platis z toho.mkde su casy, ked sa dalo na doprave zarabat
co sa tyka raalu, alebo timocomu. Cenu tam nenajdes,musis im ju navrhnut, cakaju kto im da najlepsiu ponuku,
realne ak urobis 10000 km mesacne, nerataj vsetky km uhradene, mas tam prejazdy ktore ti nikto nezaplati, obchadzky, zmena trasy to nikohi netrapi,daju ti taxu a staraj sa, km rataju podla googla alebo inych map, realna spotreba 10 -12 l
nakoniec zistis, ze ked si bol zamestnany, mal si sa kpsie, ziadne starosti, to ti nap
ise kazdy jeden, co s tym robi
teraz nieje doba zacat podnikat v doprave
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

7,5tona cena 0,5€/km odtahovka detto.
dodavky behaju od 0,4€-0,5€
tommy
Príspevky: 267
Dátum registrácie: 26.05.2006 01:15
Bydlisko: Nitra
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tommy »

toto som zacal pred 6 rokmi cez raalko s jednou dodavkou, kazdy den 100-200e nafta,+poplatky,+servis... Splatnost 60dni a viac.za mesiac som do toho nasypal 5000e (neratam kupa dodavky CMR poistka ,RAAL,servis auta nech ma nenecha)
Cize dal som 5000 a v priebehu 60-100 dni som dostal cca 6000e. Onicom.
Raalko je na dokladku,a bacha na neplaticov,v RAAL inzercii je ich neurekom.
Ak nemas chytenu firmu napriamo ale spedicky tak je to slabota.
Odtahova sluzba,recyklacia vozidiel,autoservis. www.odtahynitra.sk
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

uz to nie je to co to byvalo :)
jozefo1
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 19.11.2014 14:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozefo1 »

:28b7:

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných