Preprogramovanie Climatronic-u VW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

billyil
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 06.02.2012 12:24
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa billyil »

Blbosť... keď nesvieti kontrolka, kompresor nejde. Ešte poznám rozdiel, keď klima ide a keď nejde. Nechcem nič nemožné, iba to, čo je v možnostiach toho auta - a to: jazdiť bez klimatizácie. Je mi jedno, či sa kompresor točí, alebo sa točí jedna jeho časť. Jednoducho, v určitých obdobiach nechcem klimu vôbec používať.
Myslím, že táto debata sa neuberá správnym smerom. Nebaví ma písať stále dokola to isté.
VW Golf VII 1,6 TDI BMT 81kW
VW Touran 1,6 MPI 75kW LPG
VW Polo 1,4 16V 55kW LPG
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Mne cvaka spojka pri zapnuti kompresora pri hocjakej vonkajsej teplote. A dokonca pocut aj spinanie sahary. Neviem ako potom by som si v zime pri -15C odohmlil okno.

Ci poviem novinku, ze kompresor okrem chladenia vzduchu, ma aj funkciu vysusania vzduchu ? ;)
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pri -15 sa sklo odhmlieva tak, že fyzika pre základné školy...
billyil
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 06.02.2012 12:24
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa billyil »

Starymotorista napísal:Pokiaľ nechceš aby sa kompresor krútil, tak ho deaktivuj na to určeným tlačidlom. Neviem ako zapínaš systém, ale ak použiješ tlačidlo AUTO a pritom zároveň sa ti spúšťa aj kompresor, tak musíš na to obetovať ešte jeden stisk a to spínač deaktivácie ( A/C )
Konečne niečo k veci... o toto mi ide, aby som nemusel stláčať to tlačidlo A/C. Niekde je asi zadané, že po spustení automatiky má hneď zapnúť aj A/C a práve to som chcel zrušiť. Nič viac.
VW Golf VII 1,6 TDI BMT 81kW
VW Touran 1,6 MPI 75kW LPG
VW Polo 1,4 16V 55kW LPG
billyil
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 06.02.2012 12:24
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa billyil »

Kamarát mal v Octavii tiež to isté, s tlačítkom Econ a zistili sme, že je to v podstate to isté, akurát mne opačne potvrdzuje kontrolka. Svieti A/C, ak ide kompresor. V Octavii svietilo Econ, ak bol kompresor vypnutý.
VW Golf VII 1,6 TDI BMT 81kW
VW Touran 1,6 MPI 75kW LPG
VW Polo 1,4 16V 55kW LPG

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných