Tak ktore z tychto dvoch ?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Kubov9
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17.07.2009 20:11
Zdieľať na Facebook

Tak ktore z tychto dvoch ?

Príspevok od používateľa Kubov9 »

Zdravim.
Chystame sa kupit auto a po zhanani informacii od znamych a z internetu a samozrejme na zaklade vlastnych skusenosti sme vyber zuzili na dve auticka. Myslim ze obe su slusne vozy ktore nemaju problem vyjst na cestu. Prvym kandidatom je vw passat 2005 al. 06 2.0 tdi 103 kw a druhe je honda accord 2005/06 2.2 cdti 103 kw (moj favorit :2f93: ). Bol by som rad keby ste napisali vas nazor, pokial s nimi mate niekto skusenosti, pripadne porovnali, ktore je lepsie. vdaka
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ani nevahaj sekundu ze honda je lepsi a predovsetkym spolahlivejsi vyber.

preco?

lebo passaty boli 2.0tdi 2005 TIE UPLNE PRVE ktore trpeli na vsetko mozne aj nemozne. Bola to uplne nova generacia vozov a ta kvalita bola priam francuzska akokeby od renaultu. Modelove roky 2007 uz boli vychytanejsie (netvrdim ze uplne vychytane) ale kamarade tieto nove passaty zdaleka nie su to co byvali za casov 66kW a 81kW 1.9TD.

http://77.247.224.52/passat B6_recenzia.pdf

precitaj si, budes kukat.

naproti tomu honda... to je uplne ina rozpravka. Absolutny vzor spolahlivosti.


edit : na tu linku hore nesmies kliknut, musis ju celu okopirovat od HTTP az po .PDF vratane (kompletne cely riadok) a to si otvorit v prehliadaci. Problemom je totiz ta MEDZERA medzi slovickami PASSAT a B6 na zaklade coho je linka nekompletna. ESTE RAZ : OKOPIRUJ SI CELY RIADOK KDE JE HTTP A OTVOR V PREHLIADACI. Nacita sa ti PDF dokument, otvori sa v Acrobat Readeri (samozrejme ho musis mat) a citaj, kukaj a cuduj sa ze co to ten passat vlastne je za auto.


citat:
"Toyota má vlastní turba (kvalitativně nesrovnatelně lepší oproti garretů u passatu či laguny) a vstřikování common-rail Denso. To je opět o řád spolehlivější než věci, co tu patláme v Evropě."

ano, toyota nie je honda co si sa pytal ale o tom to cele je. Japonci robia niektore veci (dolezite) podstatne kvalitnejsie ako my europania. A to je objektivny fakt.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

priklanam sa takisto ku honde.tie passaty skutocne trpia na kadeco.staci precitat aj tu na fore.tej honde by som snad vytkol len prilis strohy a spartansky interier, inak nic.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

súhlasím s oboma , kto chce VW kupuje vaččšinou iba overený 1.9TDI v posledných modeloch vačšinou ladený na 77kW... nový 2.0 TDI nič moc
bg13
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 02.07.2006 12:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bg13 »

hondaaaaaaa

bezvahania
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a na rozdiel od passatu ti hondu nebudu chciet ukradnut do 2 dni :)
jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurotel »

Honda supuje, velmi kvalitne, spolahlive a hlavne lahsie a stale bezpecne auto. Ma hlinikovy blok motora, jedniny diesel na svete. Mame s rodine to nove crv, je fakt spica, samozrejme az po X5. :zga28:
rivalcar
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.09.2006 18:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rivalcar »

hlinikovy blok motora nie je velka vyhra a nema ho ako jedina na svete.
Kubov9
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17.07.2009 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kubov9 »

Diky chlapi za nazory. Pravdupovediac to, ze ma hlinikovy blok motora ma velmi nezaujima, pokial sa to nekazi asi vedia preco to tak robia. Jediny stroj ktory od hondy mame je maly lodny motor a s nim problemy nie su :zg282: Nemyslim si, ze by honda nadobudla povest spolahlivych produktov len tak pre nic za nic. Viaceri znami mi odporucali accord a prave spominany motor je vraj nieco excelentne akurat si myslim ze asi budu trosku drahsie suciastky na to auticko ale urcite sa to da zvladnut takze ok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní