Hľadám prácu

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

J.K
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:43
Zdieľať na Facebook

Hľadám prácu

Príspevok od používateľa J.K »

Zdravim chlapi, kedze sa tu stretava vela motoristov a niektori maju aj firmy,tak som sa rozhodol spytat aj na tomto webe ci niekto neponuka nejaku pracu. Som po ukonceni VS, nemam sice prax, ale o auta sa zaujimam oddavna.,takze mam nejaky ten prehlad.Mam na mysli pracu ako diler, rozvoz suciastok,pripadne sofer... Som flexibilny a maximalne spolahlivy,mam aj vlastne auto,ktore mozem vyuzivat na sluzobne ucely.Ak by niekto mal nejaku ponuku budem vdacny.Som z vychodu.
iv@n
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 29.01.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iv@n »

po výške chceš robiť šoféra? ak teda VS neznanemá vojenská služba, ale tá je už hádam na slovensku pasé.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Už zasa nie, môžeš dobrovoľne...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Nahodou, v dnesnej dobe hladas pracu?sympaticke...som myslel ze mladi hladaju uz len job alebo poziciu...

Pre zaujimavost, ake skoly presne mas ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Hľadám prácu

Príspevok od používateľa Acon »

J.K napísal:...Mam na mysli pracu ako diler, rozvoz suciastok,....
Akú školu si skončil?
Kocman85
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 27.11.2008 20:43
Bydlisko: HE + KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kocman85 »

V Košiciach hľadáme obchoďáka. Náplň práce je predaj logistických služieb (preprava palet. tovaru a skladovanie). Jediný kontakt s autom bude služobná "Rapidečka" a ak chceš kontajnery na platformách ťahačov. Nie je to presne to čo hľadáš, ale práca je to fajn a naučíš sa veľa, ak nie si ..... Ak máš ty alebo niekto záujem nech pošle SS.
J.K
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa J.K »

Strednu mam Obchodnu akademiu a vysoku Bezpecnostny manazment. Pracujem od strednej skoly dennodenne,ale to tu nechcem rozvadzat.Hladam si pracu,kde budem mat pravidelny prijem. Myslim si,ze som zodpovedny sofer. Papiere mam 9 rokov a jazdim kazdy den. Odjazdene mam okolo 500 000km.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

55 000km ročne? A to Ťa zle platia keď Ti ročne zaplatia 3500€ len na palivo? Takí ľudia nezarábajú zle. Ak by u mňa predajca nalietal toľko km za zákazníkmi, tak pod 30 000ročne nemože ísť. Len s Tvojim vzdelaním sa žial u nás neuplatníš
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, ivko1 a 2 neregistrovaní