VW Passat - štartovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

VW Passat - štartovanie

Príspevok od používateľa lanken »

jedna sa o 1,9tdi pumpa avb
-ak je zima tak po štarte asi takých 10-20s šramotí niečo z motoroveho priestoru ako kosačka. Potom to stíchne. Mám pocit že to ide z vrchných častí ako spod hlavy, no ale asi sa to može prenášať od hocikadiaľ.
- včera som nevedel na točiť dal som štartovačku a v pohode.Ale. Po dobití 2r baterky dneska ráno to isté. Akurát som viacej pritlačil po otočení klúč a chytlo to hned. Neviem. Mám pocit že štarter alebo neviem.Spínačka? A to šuštenie po štarte si dávam do súvisu.Nemože to byť štartér že kus ostava vysieť? Ináč štartuje pri minus 13-13 v pohode až na to šuštenie poštarte. Nenapadne niekoho čo to može byť resp sa s tým niekto nestretol? Díky.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ako dajaka napínacia kladka myslíš na rozvode alebo na dajakom remeni? a volnobežka ako štartéru hej? ono jak už startuješ jak je teplejší motor v tej kose tak to šramotí len sekendu-dva a ticho
matulko3332
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 06.02.2013 17:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matulko3332 »

Zdravim,ked sa jedna o startovanie, rozhodol som sa dat prispevok prave sem.Ak by niekto poradil.Mam passat 2.0tdi 125kw 2006 M6.Auto je v super stave, motoricky aj po inych stránkach,ale jedneho pekneho dna som sa isiel previest cca 70km.auto som odstavil na parkovisko a isiel niečo vybavit na hodku.Ked som sa vratil a dal kluc do druhej polohy vykazovalo chybu parkovacia brzda (precitajte si navod k obsluhe) ale auto neslo nastartovat, posalo zosliapnite spojkovy pedal,ale bez odozvy.Ani netuklo,dalej zasvietilo aj ESP.Zavolal som technika a ukazalo mu chyba spojkoveho snimaca,ale do riadiacej jednotky sa nemohol dostat. :41c2: nemá niekto skusenost? Dik
matulko3332
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 06.02.2013 17:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matulko3332 »

Isiel som prevetrat auto,ked sa motor zohrial dal som sviznejsiu jazdu.Bol mraz cca -1, -1,5. Dost som brzdil a pridaval.Ked som dosiel do ciela motor som vypol na hodinu si odbehol a ked som sa vratil ani ťuk. Ako som pisal vykazovalo chyby: Parkov.brzda,ESP,cerveny !.zavolal som technika a vyhodilo mu spojkovy snimac.ale do RJ sa nedostal :) musel som zavolat odtahovku
matulko3332
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 06.02.2013 17:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matulko3332 »

ten motor sliape ako hodinky,nedymí,pozitok z jazdi zaisteny.Ale je smutne ze vas koli ,,mozno snimacu" necha niekolko desiatok km od domova.(uvazoval som ze mozno spinacia mechanika,ale preco svieti palubovka ako Las Vegas :angr:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 17 neregistrovaných