Hlucny a tvrdy chod motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepek1111
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 05.01.2013 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepek1111 »

" Ja chcem pocut dalsie napady co by mohlo mat vpliv na chod motora. Naaadlo ma snimac vacky alebo kluky. synchronizacia medzi nimi. casovanie vstrekov. " Nikto tu nedal radu nech skontrolujem pero remenic... a teraz sa tu kazdy budes tvarit ze "som ti to vravel ze rozvody "
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

pepek chcieť môžeš,ale s ľudmi čo ti píšu sa musíš trocha inak baviť.Takže...polemizuj s kým len chceš.Slovo chcem je hneď vec ktorá mi vyrazí klávesnicu z ruky
pepek1111
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 05.01.2013 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepek1111 »

Ahojte chalani. Ospravedlnujem sa vam, ak som nejakym spôsobom neprijemne naliehal. Motor uz bezi tak ako za mladi :) Zaver: strihnuta vacka a pootocena asi o 5 zubov, strihnuta hnacia remenica rozvodov . Klukovka posunuta o neviem kolko stupnou. Z pekla stastie ze sa to nestretlo. Kompresiu citit vo vsetkych valcoch, chyta to na brnk, tak tlaky zatial nebudem davat merat.
pepek1111
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 05.01.2013 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepek1111 »

A je to spet. Tesil som sa zbytocne.; Opet klepanie. Stalo sa to preve vcera vecer po nastartovani za tepla . Pravdepodobne opet strihnute pera. Neviem ci na vacke alebo kluke.Cez vikend na to pozriem. Startoval som za tepla. vymenene aj cidlo vacky aj cidlo klukovky. Teple starty su asi take ze ked chytne prvy valec tak ten motor kym nabehne na dalsie tri valce tak zarachoti ako keby tam v agregate roztrhalo komplet vsetko. Nieje to pravidelne.. Asi jeden start z 10. strasne tvrdy neprirodzeny start. a sem tam aj vypnutie motora. Co to moze byt? ja som uz fakt v koncoch.
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

predaj to alebo to dojazdi kym sa krutia kolesa
pepek1111
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 05.01.2013 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepek1111 »

cicmanec mozem vediet preco rusis moju novu? Ako vidis Riesit problem sa tu neoplati ked dostavam taku odpoved aku som dostal. Je to nove tema ktora chcem prejednat s novymi ludmi. Tu uz neriasim tvrdy chhod motora ale to, preco striha pera pri starovani. Tak ta prosim vrat mi temu tam kde bola. Dakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

pepek, pri tvojom správaní môžeš byť rád, že sa môžeš spýtať v tejto!
pepek1111
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 05.01.2013 22:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepek1111 »

Ale cicman... na nikoho nenadavam nikoho neurazam.len diskutujeme co sa oplati menit a co nie.

Futura: Remen je suchy, nikde ziadny unik oleja alebo vody. Chladiacu mam do -40 v tom to nemoze byt. Ranne starty su praveze OK. strihlo to pri teplom starte ked bol motor zohriaty na 90 stupnov. Potom som asi 5 minut stal, nastartoval. Potom to tak divne silno zaracotilo pri startovani. Otacky sa ustalili na volnobeh a pocujem uz len klepot a motor normalne isiel dalej. Vypol som ho, nastartoval a normalne to chytlo ale klepot ostal. Uz som tocil aj s vackou aj s klukov, vsetko ide lahko. CR cerpadlo ide tiez lahko, no neviem ci je to OK alebo ´ma klast nejaky odpor. Napadlo ma ze co ak riadiaca jednotka pri startovani urci zle poradie valcov? potom sa to navzajom pobije.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Držte sa témy, prosím...

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných