Podnikanie

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ale sak to nie je len v doprave. Je uplne jedno, v com chce kto podnikat, ked ma 22 rokov, ziadny vlastny majetok a potrebuje k prvemu zarobku 30 tisic eur, tak to proste nepojde.
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Netreba hneď hádzať flintu do žita, podnikanie ano, ale nie za takýchto podmienok. Nájdi si niečo, kde nie je až taká veľká konkurencia a zároveň nepotrebuješ príliš veľké štartovné. Konkrétne tu písať nebudem, ale odvetví, ktoré profitujú zo šetrenia firiem je dosť veľa. Veľmi veľa vecí nakupujú firmy použité, pretože na nové jednoducho nemajú prostriedky. Od tlačiarní až po obrábacie centrá. Sú to však odvetvia, v ktorých sa potrebuješ v prvom rade vzdelať
ondrej28
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 23.01.2014 14:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrej28 »

Ved pokusim sa zarobit nejake peniaze este a potom uvidim co dalej...
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

uz ti tu povedali - liazka, byt schopny to servisovat, alebo mat niekoho doveryhodneho co ta na servise neodzube, registrovanu na seba, za vystavovanie faktur niekomu platit alebo nacierno (zhodnot si rizika), neobmedzovat sa len na staviva ale napr. aj pal. drevo - to nakupuje vela ludi, najlepsie dat dokopy partiu od vyroby po predaj
mamilittt
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 18.09.2005 10:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mamilittt »

a co tak nejaka avia alebo nieco podobne rozvoz:uhlie drevo strk stavebny material a podobne veci u poznam niekolko takych ludi ktory si celkom slusne zarabaju + nizke naklady minimum myta lacna udrzba a kopec cash prilezitosti rozvazaju ku prerabkam chat domov zahradkarske osady/chatky atd a ked to krachne tak si nemusis davat prasky pod jazyk a nadavat do zrkadla ze ja k...... naco?ODPORUCAM VYKLAPACKU
jozeph
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozeph »

Ahojte, skúsim dať chalanovi jednu radu-začať do 3500kg, s tažným tiež 3500kg,odtahovku s rovnou plošinou,aspon 4 metre dlžka ,silný naviják ,plošinu samozrejme bez bočníc,idealna na stavivá,palety,drevo a pod ,ked je treba aj velký vozík ,zato to tažné až 3500kg. Ja osobne,ked mi niekto ponúkne jazdu pod 1E na kilometer sa mu vysmejem . Spotrebu mám priemer okolo 10-12 litrov. Iveko 35-12 2800cm2 ,90kw,viem ju využiť aj ako odtahovku ,aj ako valník aj vozík.
fivi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.05.2015 17:17
Zdieľať na Facebook

Faktoring v autodoprave

Príspevok od používateľa fivi »

Zdravim,
ak nechcete cakat na dlhu splatnost faktur,tak riesenie moze byt ich predaj.
sme spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výkupu pohľadávok (faktoring), prevažne v autodoprave.Vaše faktúry premeníme na hotovosť okamžite a Vy môžete zaplatiť pohonné hmoty, mýto, dane, lízing alebo servis. Ide o jednoduché preplácanie faktúr bez zbytočnej administratívy.

Úrokova sadzba sa pohybuje od 7 - 13%, záleži o aku sumu pôjde a aka bude doba splatnosti faktúr.Peniaze mate na účte od 3-5 dní, od doručenia dokumentov.Všetko je vecou dohody pri osobnom stretnutí.
Tešíme sa na skorú spoluprácu

Prajeme pekný deň
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

To je pekne,ale zaujimalo by ma od koho potom vymozete sekeru ked dana firma ktora dlhuje uz medzitym skrachovala alebo majitelia nevlastnia uplne nic.
fivi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.05.2015 17:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fivi »

Danu firmu si vopred overujeme a do rizikovych pohladavok sa nepustame.Tam Vam uz potom pomoze jedine exekutor.
jozefo1
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 19.11.2014 14:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozefo1 »

pri takychto veciach treba byt opatrni

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných