Chevrolet Matiz - extremna spotreba benzinu

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Poznal som ujka (stareho dochodcu) co pravidelne vysiel za dedinu a fingoval poruchu. Nechal sa odtiahnut niekym do mesta ..a domov tak isto. To nie je vymysel ale smutna realita. V dedine sme ho uz vsetci poznali tak sme na neho kaslali ale niekto cudzi sa vzdy nasiel. Stary mladenec,vcelar,zahradkar, palil na predaj palenku...ale vecne plakal ze nema peniaze. Uz je na pravde bozej...nech je mu zem lahka
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco na favorite,felicii,fabii som aj ja po rovine zaradil 5-ku ,podla sluchu sa motor netrapil ...napr.favorit sa dozil cca 500 000 km s povodnou spojkou!
miso221
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 08.01.2010 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso221 »

Tato13: 3000 rpm na benzinovom motore je podla teba vytacanie? :d :D
Ved to su v pohode otacky aj pre chrchlak, nie to este pre benzin. Ja vytacam Alfu kludne aj okolo 6,5 tisic. Co je potom toto ? Triskac asi, nie?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Neviem či mám na to smolu , ale vždy keď zavítam na našu miestnu stanicu STK tak sa mi podarí , že tam umre nejaký staručký nafťák pri točení na max. rpm.Za posledné roky som takto videl smutný koniec Oplu Kadet, Ibizu MK1 a nejaké Peugeoty. Pre mňa osobne je 3t rpm strašne vela , totiž na každú vec musím mať nejaký dôvod, a na takéto otáčky ho nijako nevidím. Keď na jeseň oriem zahradu tak dokonca aj pri tejto činnosti kde je už záber slušný kludne pustím plyn a idem popri traktorčeku. A on pekne ťahá dvoják pluh celý v zemi na volnobeh. :d :D :d :D
Ak je prevodovka na radenie , tak potom ja si vyberám trojstupňovú nesynchronizovanú ,ako mala Volga alebo Pobeda. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní