Kupa passat b6 tdi rady

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patermson
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.01.2016 18:41
Zdieľať na Facebook

Kupa passat b6 tdi rady

Príspevok od používateľa patermson »

Zelam vsetko dobre do noveho roku a mam mensiu dilemu poprosim ziadne hadky chcem iba poradit a ano niesom skuseny v kupovani auta

Takze v skratke za par mesiacov by som chcel kupit passat b6 2006-2007 rozmyslam aj o combi (variant) chcel by som to doviest z nemecka a kupit do nejakych 6 000€ mate tu niekto takeho podobneho passata? okolo 180 000km Naco si davat pozor? nemyslim pri kupe idem to kupovat s mechanikom myslim tak co sa zvykne najviac kazit aky motor si zvolit auto nebudem vyuzivat iba do obchodu a domov ale na dlhsie trasy bolo by dobre keby nebolo uplne lenive ale aj kusok zivsie a nech mi zase nezozere celu vyplatu.. Ake mate pocity s jazdy na tom aute? ako su na tom nahradne dieli myslim cenovo.. ak mi vie niekto poradit nech napise presny motor a co sa pri nom zvykne najviac kazit este doplnam chcem manual ziadny automat Dakujem pekne :)
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

uz sa hodnu chvilu smejem...ale aspon ma presne parametre a mechanika...Neviem, ci v D najdes 9-10 rocneho pasata dizel s realne 180 tis.km, su to najpouzivanejsie auta managerov!!!A tie nestoja v garazi.Potom skor benzin - a to su v tomto type dost kazove motory.Pozor treba dat na vsetko!!! U turkov a vseobecne balkancov v nemecku su vsetky dizle stocene. Nahr. dielov ako maku, aj v druhovyrobe - ziadne starosti.Uz nechcem nic dodat k motorom, lebo si myslim, ze na take mnozstvo takychto otazok by mohol milan mat vypracovanu resers, ktoru by tu kazdemu opakovane skopiroval, lebom vidim, ze aj tento rok tu bude tejto podobnych otazok mraky!!! Toz tolko na uvod.
dominik3107
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 02.01.2016 22:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dominik3107 »

ahoj. Som hrdý 2 majitel VW passat B6 2.0.TDi 103kw 4x4 . a poviem ti nieje realne aby mal toľko najazdené, moj má 317 000km a v autorizáku mi povedali že aj to je málo koľko ma oproti tým dovezením. dnes si už vieš zistit pri kúpe koľko ma real stačí sa objednať do autorizáku tam kam ho ideš kupiť a keď ti to ten dotyčný predávajuci neumožní tak ruky preč. Mechanik mi povedal že je bežné že maju 600 000 aj viac km. A načo si dávať pozor... To je tažké keď nevieš koľko má real Km. elektrická ručná brzda NEPOUŽÍVAŤ ani v lete ani v zime jeden strmen 314e. mením olej po 15 000km ale používam longlife castrol edge 5w 30. rozvody ma vyšli na 250e aj z výmenou, zadná pružina 70e príruba turba 300-600e . čidlo polohy vozidla pre bi xenon 90e, turbo repas 270e v Pezinku, výmena nádržky 10e, každých 60 000km sa mení filter a olej v prevodovke to je 85e. ale neviem ako to je pri 4x2 .. A nespomeniem si na všetko. tak už je to len na tebe..
janikdzurban192
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.03.2020 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janikdzurban192 »

Nazdar mám problém turbo sa mi vipina a keď zariadim 5 rýchlosť tá sa mi vipne a ukazujemi kontrolka žhaviče za odpoveď diki je to Passat B6 2.0 88kw
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Prečo píšeš do témy o KÚPE? :::
2. Prečo píšeš o probléme, o ktorom je tu dvesto tém? Koľko z nich si si už prečítal?
janikdzurban192
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 15.03.2020 21:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janikdzurban192 »

:3c90: :38eb:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných