Body 930

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

filipooo
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 20.12.2015 22:28
Zdieľať na Facebook

Body 930

Príspevok od používateľa filipooo »

Zdravim potreboval by som poradit ake mate skusenosti s body 930 na podvozok. Pripadne ak nie su dobre tak aku by ste my doporucili? Dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pokojne ho použi.Ak to máš v kartuši tak je potrebná aplikačná pištoľ a naskrutkuje sa na ňu priamo.Treba si to trochu odskúšať aby výsledok v príliš hrubej dávka nevysel ako cencúle.Lepší prípravok by bol Noxudol,ovšem potrebuje teplo a dlhý čas na zatuhnutie.Body je niekoľko hodín,&noxudol aj za 24 h je lepivý.
Ak už,nikdy nedávaj čierny ale šedý
filipooo
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 20.12.2015 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa filipooo »

Kedze nemam striekaciu pistol da sa to natierat aj stetcom? A v com je lepsi sedy ako ten cierny? Dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dá sa štetcom ale nemá to už ten krupicový povrch.Šedý len preto že pri čiernom je to ako ked v bani vypnú svetlo.Svetlý povrch do budúcna lahko skontroluješ,na čiernom vidíš leda prd,nevidíš nič
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Vätšinou sa BODY nanáša ako MASKOVANIE korozie, nie ako prevencia

a tam je potom jedno ako a čím to tam napatlať

Ja som takto ošetroval podbehy na Espere

nalepil som maliarsku pásku aby oprava vyzerala štýlovo

zobral som štetec a tak neriedený som tam napatlal....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je účel je chrániť pred abrazívnym pôsobením a proti korózii sú skutočne skôr na škodu,pretože iba maskujú,tj zakryjú.Korózia musí byť ošetrená,potom toto má zmysel ako ochrana inej ochrany
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

body može byt a na odtiene nezaleži kvalitativne.je to len odtien.na starsie gnávim čierne a na novsie sive a potom este lakujem.ja použivam od upol-u je to rovnaka baza ale su redsie lepsie sa s tym robi a vypada to jak original.ta pistol na to stoji noo mne to donasaju chlapci po 15 a v nr stoji 30-35e.neni to drahe ale ak len na jedno auto potrebujes tak to je skoda kupovat.alebo si od niekoho požicaj pistol a mas to za chvilu nafukane.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných