VW Golf 3 - puklice

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Tak tu pomôže už len PUR pena alebo silikon (bezfarebný). Ozaj si zapáskoval puklice a hrkajú? tak asi že slabo si dotiahol alebo sú o číslo menšie ako koleso alebo tam nemáš ten šponovací drôtený krúžok po obvode....Také hoď smetlákovi a buď kup dačo normálne, alebo jazdi bez puklíc...
Lebo šak...auto má byť odpudzujúce aby sa ani zlodejovi nepozdávalo A u tvojej značky to platí minimálne dvojnásobne lol :2f93:
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

1. Páskami by som to nasťahoval
2. Mas stary Golf 3 (môže byť pekný, aj zachovalý, aj srdcovka) ale zbytočne ich tam dávaš...vzhľadu to nepridá, akurát nervózny budeš sneh z nich obuchavat a ľad a puknu ti
3. Elektróny na zimu totálna hlúposť, ale totálna...
A k tým značkám, mám ich zalepene po celej značke Mamutom a nejaký zajac hore dole ;) a radím každému čo ma nejaké zaujímavé číslo prípadne značku na mieru, už mi skúšali zobrať...no nepochodili
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

tomket elektrony mam aj letnu aj zimnu sadu.ked nemam plechače co mam robit?dobre su aj alu.a spz mam na samorezkach.este mi za to nikto nepindal a co mam auta maximalne rok tak mi to vôbec nevadi.nestihnu zahrdzavet. lol
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

bajo777 napísal:Idealne idu puklice pod sroby :), nic nehrka, nestrati sa, ked mas bezpecak neukradnu atd. Jak hovori philips - robme veci lepsie lol
Presne taku som na Une stratil... :) Dodnes nechapem jak...
billyil
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 06.02.2012 12:24
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa billyil »

Motať na auto sťahovacie pásky - OHYZDNÉ !!!
Nevidím dôvod na to. Pokiaľ mám puklice správneho rozmeru na disk, tak puklica musí držať bez dodatočného pripevňovania. Ak nedrží, tak ju treba zavesiť na plot, alebo do garáže na stenu a kúpiť nové (teda pokiaľ ich tak strašne chcem). Na výber ich je v dnešnej dobe spústa a ešte aj vo viacerých farebných vyhotoveniach.
Čo sa týka použitia sťahovacej pásky na ŠPZ, tak tam platí to isté. Ten plastový rámik stojí 1,50€ (ako kde) a keď sa do neho ŠPZ upevní tak ako treba, nemôže vypadnúť a páska je tam zbytočná.
VW Golf VII 1,6 TDI BMT 81kW
VW Touran 1,6 MPI 75kW LPG
VW Polo 1,4 16V 55kW LPG
vlado0193
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 30.12.2015 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado0193 »

Si si isti že to robia puklice? Nemas nahodou nevivazene kolesa alebo ohnuti rafik? nemusi bit od obrubnika staci diera na ceste a rafik ohnes do vajicka.Mal som taki isti problem ako ti a nevedel som nato dojst az v servise ked sme dali dole plašt to bolo vidno.Popripade mozes mat na plasti (pukel) vicnelok ako vajicko ktori to robi a nemusis ho ani vidiet.Odporucam poriadnu kontrolu kolies,podla mna to puklice urcite nebudu.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 16 neregistrovaných