VW Golf Mk4 - nezamyká

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

misakk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.12.2015 01:20
Zdieľať na Facebook

VW Golf Mk4 - nezamyká

Príspevok od používateľa misakk »

Mám 3 dverového golfa. Zaparkoval som vystúpil idem zamknúť auto dialkovím ovládaním a nič sa nedeje. Auto furt odomknuté alarm vypnutý. Nastúpil som skusil som to zamknúť tlačítkom na dverách. Kufor a dvere spolujazdca zamklo vodičove nie. Auto som zamkol klúčom(ako dobre, že mám staršie auto a mám aj normálny zámok). Skúsil som ho odomknúť cez dialkové a odomklo ho v pohode. Vďaka za rady.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Asi najskorej mikrospínač v zámku alebo prelámaný kábel v prechodke k dverám.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tristoosemdesiat tém tu je o podobnom probléme, kazí sa to na každom koncernovom kráme...
misakk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.12.2015 01:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misakk »

Vďaka za rady. Ešte jeden problémik by bol, zaradím spiatočku a nesvieti ani jedna cúvačka. Vymenil som žiarovku na skúšku z octavkou. V octavke moja žiarovka svieti bez problémov ale umňa ani tá z octávky nie.
billyil
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 06.02.2012 12:24
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa billyil »

K tomu zamykaniu:
Neviem, či ide o továrenský alarm, alebo domontovaný, ale pokiaľ auto vôbec nereaguje na zamykací impulz a na odomykací ano, pozrel by som sa aj na DO, či nie je už vymačkané - tým pádom nefunkčné tlačítko zamykania.
A k tej spiatočke:
Zmeraj, či ide napätie na kontakty žiarovky pri zaradenej spiatočke, samozrejme nezabudni zapnúť zapaľovanie. Ak tam nebude nič, treba pozrieť spínač, či nie je zlý.
VW Golf VII 1,6 TDI BMT 81kW
VW Touran 1,6 MPI 75kW LPG
VW Polo 1,4 16V 55kW LPG
PROCHY603
Príspevky: 3773
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

misakk napísal:Vďaka za rady. Ešte jeden problémik by bol, zaradím spiatočku a nesvieti ani jedna cúvačka. Vymenil som žiarovku na skúšku z octavkou. V octavke moja žiarovka svieti bez problémov ale umňa ani tá z octávky nie.
:2f93: :2f93:

Treba pozriet poistku na cuvacky. potom kabelaz, :41c2:

Dam ti jednoduchu radu: rozpoj konektor na spinaci prevodovky prepoj kontakty drotom cuvacie svetla musia svietit!!! mas vadne cidlo spiatocky na prevodovke. :41c2: :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných