VW Caddy 2.0 sdi - prevodovka huci

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

valentinor1
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.01.2009 08:10
Zdieľať na Facebook

VW Caddy 2.0 sdi - prevodovka huci

Príspevok od používateľa valentinor1 »

zdravim neviete mi poradit mne sa zda ze mi huci prevodovka z lavej strany auta vychadza cudny zvuk najviac to pocut pri 2400 o-min vybruje auto citim to na volante aj pake vymenene je lozisko naboja klb aj olej v prevodovke je novy ma to podobny zvuk ako diferencial v starej karose ako zistim ci je to prevodovka alebo nieco ine prevodovka ma kod hfn alebo pasuje tam aj ina prevodovka okrem caddy
Naposledy upravil/-a valentinor1 v 06.12.2015 19:28, upravené celkom 1 krát.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

http://forum.autobazar.eu/vw-caddy-repa ... 55039.html

Na servis, repas si daj obrovsky pozor. Toto bolo repasovane (tusim) na orave...
Ak budes mat snahu kupit druhu, pouzitu, tak iba so zarukou na odskusanie.

Hore uvedeny pribeh nedopadol "dobre". Nakoniec v aute skoncila prevodovka z benzinaka, motor nezmyselne vysoke otacky a nasledoval predaj auta za smiesnu sumu do bazaru, kde sa hoodne dlho hladal novy majitel.
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sherdog »

Či je to prevodovka zistíš s najväčšou pravdepodobnosťou tak, že počas jazdy vyradíš rýchlosť a budeš počúvať čo sa deje...Ak prestane hučať problém je v prevodovke ak nie tak inde. Najviac počuť prevodovku resp. diferenciál v zábere - pišťanie, kvičanie a jačanie....
valentinor1
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 29.01.2009 08:10
Zdieľať na Facebook

caddY VOLKSWAGEN GOLF POLO PASSAT BORA SHARAN TUAREG TURAN

Príspevok od používateľa valentinor1 »

kupil som prevodovku od Zoltan hegi budovatelska bernolakovo .ojebovak predal zlu pokazenu prevodovku Telefon 0948742774 to je jeho cislo nezdviha proste iq.hojdaci konik vravel ze je ok po montazi vadna huci ako srotovnik teraz sa zatajuje neodporucam nikomu obchodovat stymto clovekom ak sa da tak nazvat OJEBOVAK
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jepe13, shr-90753252, uwa015226236168 a 31 neregistrovaných