Moje dalsie auto? :-)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

je skvelé, že niekto zvýrazní slovo v ktorom spraví do očí bujúcu gramatickú chybu ;-)

laco1871 napísal:...P.S. pridal som tento prispevok SKVOR ako som čital všetky příspěvky...
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

to Acon:

používam český Windows aj klavesnicu CS a EN a vokaň v ponuke nie je

inak pre Tvoj kľudný spánok :

GRAMATIKU Slovenského jazyka OVLÁDAM PERFEKTNE !!!
Naposledy upravil/-a laco1871 v 21.11.2015 17:06, upravené celkom 1 krát.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tiež mám CZ klávesnicu ;-) A som Ti taký rypák, niekedy si neodpustím napriek tomu, že preklepy robím často sám. Držím sa hesla "rob iným to čo neznášaš keď robia Tebe" ;-) A doplácam na neosobnosť písomnej formy komunikácie. A potom ide tak trochu o profesionálnu deformáciu ;-)
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Acon, a co si tak zmenit klavesnicu ?
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

nedá sa. Už sme to riešili aj s našim adminom. Celá firma máme CZ lebo sme CZ firma, bojujeme s tým lebo nemáme prehlasované a, vokáň... zato máme ř a ě ;-)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

to je počtom vyrobených a zachovaných kusov. Tá za 200 je EvoII a tých bolo málo, navyše všetko len limitované edície a málo ich je zachovaných. Naopak týchto je jako maku
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tu ide o to, že sa tie autá za ti epeniaze predávajú a kupujú, takže trh na to je. Koľko je kupujúcich je irelevantné. Asi dosť keď sa tie autá hýbu. Ja to tak trochu sledujem na mobile alebo na autoscoute a dlho sa tam neohrejú.Min rok tam bola Delta za vyše 500 000. Ohriala sa cca 2 týždne
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

Viem o jednom chlapíkovy z UK ktorí nie je super bohatí ale biedu zrovna netrie pred 2 mesiacmi si v priebehu 3 týždňov kúpil ojazdené Ferrari FF s 16 000 mílami, McLaren 675LT MSO, Porshe GT4 a on sám hovorí že uživiť tieto autá ho víde lacnejšie ako ho vyšla A4 čo mal pred pár rokmi je mu jasné že na FF niečo prerobí ale zase ak predá McLaren a Porshe do jedného roka tak mu ešte na Vianoce kupoval McLaren 650 s a pred tým mal rok MC12 takže nemusí to byť ani super drahá zberatelka
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tak tak. Tu zjavne niekto nevie čo píše. Tiež som mal starý, veľkoobjemový luxcar a aj keď jeho živenie nebolo tak dramatické jako som čakal, rozhodne bolo náročnejšie jako by bola napr taká A6. Ale zasa ak porovnám náklady na kúpu nového a všetky náklady na prevádzku jazdenky, tak by mi trvalo roky, kým by som sa dostal nie na cenu A6 ale aj na cenu mizernej Oktávky ;-)
Ak sa ale bavíme o sppotrebe paliva a tá A6 by mala byť tiež benzínová, tak niečo pravdy na tom je
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

ja som nehovoril o palive je úplne jasné že Mclaren zožerie viac ako A4 hovoril som o servisných nákladoch keď auto vlastníš menej ako rok a predáš ho za cennu za ktorú si ho kúpil alebo aj trocha vyššiu náklady na prevádzku sú ? čisto len palivo tadá zázrak
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

dobre ešte raz hodnota tých áut narozdiel od audi stúpa a neklesá to je bod číslo jedna to auto predá ešte skôr ako v ňom bude treba meniť gumičky na stieračoch o gumách ani nehovorím aj keď to momentálne neplatí kedže mal defekt aj na FF aj na porshe keď máš 3 autá tie kilometre na tom mať nebude navyše všetky tri sú v záruke aj FF má záruku od dealera ferrari

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných