Lancia Lybra 2,4 JTD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nalimnr
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Lancia Lybra 2,4 JTD

Príspevok od používateľa nalimnr »

Zdravim,potreboval by som poradit,mam Lanciu Lybra 2,4 JTD,poslednu dobu mam problem so štartom,chyta na 2x. V servise mi vymenili regulator tlaku ale nepomohlo,stalo sa aj to že mi za jazdy zhasol motor...vedel by niekto poradit? za vaše nazory dakujem...
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

zhasnutie motora za jazdy je zapricinene odchadzajucim snimacom otacok klukoveho hriadela. bude to cim dalej castejsie a interval kedy ti znova nastaruje sa bude zvasovat...
Ohladom zleho startovania, zajdi na poriadnu diagnostiku ktora mera aj aktualne hodnoty v realnom case. najednoduchsie je ist do fiatu. Taketo nieco sa uz raz riesilo, mal kolisavy tlak paliva. amateri pomenili vsetko az si nevedeli rady, nakoniec to bola pripalena spicka na vstrekovaci. Ak ti to roby za tepla, ked je motor zohriaty, moze to byt velkou volnobeznou davkou paliva. to sa pridava kvoli tomu, aby sa znizilo chvenie motora na volnobehu ked ma zotrvacnik pred koncom zivotnosti. daj na diagnostiku, bez nej sa nepohnes.
nalimnr
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nalimnr »

vdaka za rady,objednam sa do Fiatu,hadam pomožu...pekny den..
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

ten snimac si bud vymen sam alebo daj nejakemu sikovnemu mechanikovy vymenit, robota na 20min aj s odkrytovanim motora. vo fiate ta s tymto vycucaju. na alfa156.cz najdes postup ked si das do vyhladat snimac otacok.
nalimnr
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nalimnr »

Vdaka za radu,myslim že to zvladnem aj sam,ale pozriem sa pre istotu na Alfa 156.cz...
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný