cipovanie 2.0tdi v Bardejove

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

tak ja som spokojný, je to čo som čakal. Ale mp3-ka bola zvedavá čo je to tam zač. Tak zrejme ho to zaujíma. Tak ak máš chuť to pre neho pozrieť, aby si vedel vytvoriť názor, povedzme aj mňa by to zaujímalo či je to len tlak turba dvihnutý a nič viac. Tak zvládne cvičená opica to dostať nejako z auta, tak by som to zvládol aj ja, možno :-)
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

alpiners2 napísal:kujon ja som zo zvedavosti do rls písal, priznali že to niekam posielajú mailom. možno to už medzičasom vedia aj sami upravovať, nechcem im krivdiť.

ak si už niekto otvorí firmu tak by to mal vedieť aj robiť. v opačnom prípade je to nalievačstvo v pozlátke.

mikoTT u mňa bol, môže ti potvrdiť že ja napríklad všetko robím sám, nič nikam neposielam, povedal som mu čo a ako upravujem. sedel vedla mňa a soft som robil podla jeho predstavy a bol spokojný. takto si predstavujem aj chipovanie vo firme. bohužial realita je iná.
Ano mozem potvrdit, bol som pri tom osobne. Auto ide zatial dobre a verim tomu ze aj bude.
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

.....
Naposledy upravil/-a tempo 1O v 25.08.2016 22:38, upravené celkom 1 krát.
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

a načo by to bolo dobre?

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných